Keremcem’in Aşk ve Mavi’ye katılması dizinin reytingini nasıl etkiledi?

26 Ekim Cuma gününün reytingleri belli oldu. ATV’nin iddialı dizisi Aşk ve Mavi’de Emrah’ın diziden ayrılmasından sonra diziye başrol oyucusu olarak dahil olan Keremcem’in reytinglere katkısı merak ediliyordu. İşte, 26 Ekim Cuma gününün reyting listesinin zirve mücadelesinden detaylar…

KEREMCEM FARKI İLK BÖLÜMDEN BELLİ OLDU

Genel/Total kategorisinde SHOW TV”de yayınlanan “Gülperi” dizisi 1 .sıraya otururken, 2.sırada Kanal D’de ekrana gelen “Arka Sokaklar” dizisi yer aldı.  3.sırada ise “Fatih Portakal ile FOX Ana Haber”i yer aldı.

AB kategorisinde ise Star TV’de yayınlanan “İstanbullu Gelin” dizisi 1.sırada yer alırken, 2.’lik “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”in, 3.’lük ise TV8’de yayınlanan “Kızım” dizisinin oldu.

ATV’nin iddialı dizisi Aşk ve Mavi’ye gelince…Emrah’ın diziden ayrılmasından sonra Keremcem ilk defa dizide sahne aldı. Aşk ve mavi Genel/Total kategorisinde 4. sırada yer alırken AB kategorisinde hayli gerilerde kaldı. Dizi AB’de 22. sırada kendisine yer bulabildi.

Aşk ve Mavi geçtiğimiz hafta 19 Ekim’de yayınlanan bölümü Genel kategorisinde 10. sırada yer alırken AB kategorisinde ise 34. sırada kendisine yer bulmuştu.

Bu sonuçlar Keremcem’in kadroya girmesinin Aşk ve Mavi’ye bir ivme getirdiğini açıkça ortaya koyuyor.

Aşk ve Mavi’nin 2 Kasım Cuma günü yayınlanacak 76. bölüm fragmanı yayında:

MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]