Keremcem ve Gizem Karaca Küçük Ortak filminde buluştu

Başrollerini Keremcem ve Gizem Karaca’nın paylaştığı Küçük Ortak adli sinema filminin çekimleri devam ederken filmin TV8 ekranlarından izleyici ile buluşacağı haber veriliyor.

İlk kez TV8’de izleyici ile buluşacak olan Küçük Ortak filminde ayrıca ustaoyuncu Serra Yılmaz, Nergis Kumbasar, Enis Arıkan ve küçük oyuncu Sibel Melek Arat da rol alıyor.

GİZEM KARACA VE KEREMCEM İLK KEZ AYNI SİNEMA FİLMİNDE

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak, yapımcılığını Barakuda yapımın üstlendiği vebaşrollerini ise Keremcem ve Gizem Karaca’nın paylaştığı “Küçük Ortak” TV filmi yakında TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Çekimleri İstanbul’da devam eden romantik-komedi tadındaki filmin setinde Keremcem ve Gizem Karaca karşılıklı oynadıkları sahnelerde eğlenceli anlar yaşadı.

Küçük Ortak Filminin Genel Hikayesi;

Küçük Ortak, bir reklam ajansında reklam yazarı olarak çalışan Ceren’inşartlar gereği hayatına giren küçük çiçek satıcısı Ayşe sayesinde hayatınındeğişmesi üzerine kurulu… Ceren parlak bir reklam yazarıdır. Sarı Güçadındaki bir reklam ajansına transfer edilmiş, ancak şirketin büyük hissedarı Selim senenin yarısını Avrupa’da geçirdiği için kendisiyle yeni tanışmıştır.

Selim’in dönüşü beraberinde şirkette büyük bir konkur hazırlığını da getirir.Dünyaya açılacak bir çocuk giyim üreticisi olan Cici markası çalışacağı yeniajansı seçmek için konkur açacak, ancak Sarı Güç’ün konkura yeterli olupolmadığına karar vermek için öncelikle ajansı ziyaret edip karar verecektir.

Selim Ceren’i tanımadığı için, konkura hazırlık aşamasında ajansın diğeryazarı Emel’e de görev verir. Böylece firma sahibi Meral Hanım geldiğindeikisi de ön sunum yapacaktır. Meral hanımın çalışacağı ajansta aradığı tekşart, kampanyasını hazırlayanların çocuk sahibi olmasıdır. Ceren bunuduyduğunda Selim’e 7 yaşında bir kızı olduğu yalanını söyler. Selim’in isehayatta tahammül edemediği iki şey vardır: yalan söylenmesi ve çocuklar…

Selim’den daha görür görmez etkilenmiş olan Ceren ise artık ikisine de sahiptir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]