Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya evlenecekler mi?

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında  haklarında çıkan ‘evleniyorlar’ söylentilerine de açıklık getirdi.

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya çifti birlikte kendileriyle ilgili merak edilenlere cevap verdi. Uzun süredir birliktelik yaşayan Sarıkaya ile Bürsin çifti ilişkileri ile ilgili ilk kez konuştu.

Gazetecilerin “Birlikte bir projede yer alacak mısınız” sorusuna, Serenay Sarıkaya, “Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak” diye cevap verdi. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin de “Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikaye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak” diye konuştu.

KEREM BÜRSİN: KİMSEYİ RAKİP GÖRMÜYORUM
Kerem Bürsin kendisi gibi bir giyim firmasının reklam yüzü olan, markanın reklam filminde rol alan “Çağatay Ulusoy’u kendinize rakip görüyor musunuz” sorusuna da cevap verdi. Kerem Bürsin,  “Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte.Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun” şeklinde konuştu.

EVLİLİK AÇIKLAMASI
Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya hayranlarının en çok merak ettiği konu da çiftin evlenip evlenmeyeceği. Hürriyet’te yer alan habere göre, Kerem Bürsin evlilikle ilgili soruya;”Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz” diyerek henüz nikah masasına oturmaya hazır olmadıklarını kaydetti.

Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya çifti hakkında bazı firmaların el ele görüntü karşılığı 200 Bin TL teklif ettiği iddiası ortaya atılmıştı.

Çift, yaklaşık 4 ay önce bir markanın reklam filminde kamera karşısına geçmiş ve ilişkileri de böylelikle başlamıştı.

İkilinin hayranları magazin medyasındaki evlilik haberleriyle yakından ilgileniyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]