Kendi Düşen Ağlamaz izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor!

TRT 1’in yüzde yüz yerli format bilgi yarışması Kendi Düşen Ağlamaz izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. “Kurunun Yanında Yaşın da Kazandığı Yarışma” sloganıyla dikkat çeken program perşembe günü saat 22.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Kurunun yanında yaşın da kazandığı yarışma Kendi Düşen Ağlamaz’ın 27 Ekim Perşembe gecesi yayınlanacak 34.bölümünde birbirinden renkli iki grup yarışıyor, bazıları suya karışıyor!

İlk grupta, evlilik yolundaki Alin ve Yani ile yakın arkadaşları Sayad yarışıyor. Samimiyetlerinden doğan yüksek enerji ile stüdyoyu neşelendiren yakın dostlar, yarışmadan 400 bin lira kazanarak ortak iş kurmak ve Alin ile Yani’nin düğününü yapmak istiyorlar.

İkinci grup ise Mardin’de aynı işyerinde çalışan 3 çocukluk arkadaşı, Uğur, İlhami ve Mustafa. Konuşma ve tavırlarıyla yarışmaya Güneydoğu’nun sıcak esintisini getiren sıkı dostlar, hedefi yüksek tutuyor ve bir milyon liranın hepsini götürmek iddiasıyla yarışıyorlar.

Kendi sunucusuna bile acımayıp, renklilerle beyazları aynı suya basan yarışma Kendi Düşen Ağlamaz, 27 Ekim Perşembe gecesi 22.00’de, Ertem Şener’in sunumuyla TRT 1 ekranlarında olacak.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]