Gündem

Kenan Sofuoğlu, İmamoğlu’na destek veren ünlüleri topa tuttu

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlü isimleri adeta topa tuttu. Sofuoğlu, İmamoğlu'na destek veren ünlü isimleri fotoğraflarını paylaşarak ağır sözlerle eleştirdi.

Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu’na destek veren ünlü isimleri adeta topa tuttu. Sofuoğlu, İmamoğlu’na destek veren ünlü isimleri fotoğraflarını paylaşarak ağır sözlerle eleştirdi.

SOFUOĞLU: “YAZIKLAR OLSUN NANKÖRLER”

Ekrem İmamoğlu, YSK’nın kararıyla İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinin ardından yaptığı açıklama ünlü isimlerden destek beklediği söylemişti. Kısa sürede binlerce ünlü isim ise #herşeyçokgüzelolacak etiketiyle İmamoğlu’na destek mesajları atmıştı. Ak Parti’den milletvekili seçilen Kenan Sofuoğlu ise Instagram hesabından İmamoğlu’na destek veren ünlülerin fotoğrafını paylaşarak sitem etti.

Aralarında Elçin Sangu, Şahan Gökbakar, Demet Özdemir, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz gibi isimlerin bulunduğu fotoğrafı paylaşan Sofuoğlu, altına şu notu düştü: “Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık 20 yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var. İstanbul’a yapılan hizmetleri bizlerden çok sizler kullanıyorsunuz.

“YEDİĞİ KABI PİSLEYEN ÜNLÜ NANKÖRLERSİNİZ”

Ekrem İmamoğlu’na sözüm yok ama fırsatı yakaladık hadi Ak Partiyi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim diye birlik olan milyonlarca seveni olan yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz. Diyeceksiniz ki sen kimsin motorcunun biriyim ama nankör değilim, ülkesine sınıf atlatan liderine sadık bir vatandaşım.(Bu arada siyasetçi filan değilim)”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı