KENAN IŞIK’IN TEDAVİSİ ALMANYA’DA DEVAM EDECEK

İstanbul’da 21 Mart’ta geçirdiği beyin kanaması sonucu halen hastanede tedavisine devam edilen Kenan Işık’ın tedavisine Almanya’da devam edileceği bildiriliyor.

Kenan Işık’ın eşi Beril Işık, normal tedavisinin tamamlandığını ancak sanatçının bilincinin kapalı olması nedeniyle bu konuda uzman olan klinikle hastane arasında irtibatın sağlandığını belirterek,”Artık gözünü daha uzun süre açık tutabiliyor. Vücut ve reflekslerinde gelişmeler var. Algıları açık ama bilinci halen kapalı. Dokununca konuşabilecekmiş gibi duruyor. Uzun süreli yatmadan kaynaklanan sıkıntıların giderilmesi için her gün Fizik tedavisi yapılıyor. Bilincinin yerine gelmesi için kendisine kitap okuyoruz, konuşuyoruz, kendi programını izletiyoruz, dostlarının sesini duymasını sağlıyoruz” diye konuştu.

Tedavinin Almanya’da devam etmesi ile ilgili Işık, “Bilincinin kapalı olmasından dolayı Kenan’ın Almanya’da bu konuda uzman olan Allenzsbach isimli özel bir rehabilitasyon merkezi ile görüşme içindeyiz. Eşimin sağlık verileri yollandı. Onların yapacağı tespit ve tedavi şeklinin belirlenmesinden sonra bizi çağıracaklar. Son olarak kanını gönderdik. Rehabilitasyon merkezinden gelecek habere göre yola çıkacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]