Yerli Dizi

Kenan İmirzalıoğlu’na yeni dizisinde rekor ücret

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun ATV’de başlaması beklenen ama henüz belli olmayan yeni dizideki rolü için 2 milyon TL aldığı konuşuluyor.  İmirzalıoğlu’nun dizideki partneri için Fahriye Evcen ardından da Meryem Uzerli adı geçmişti. Konuyla ilgili son gelişmeler Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal’ın da partner adaylarından biri olabileceğini ortaya koydu.

KENAN İMİRZALIOĞLU BAŞROLÜ KİMİNLE PAYLAŞACAK?

Yakışıklı oyuncu Kenan İmizalıoğlu, yeni dizisindeki rolü için toplamda 2 milyon TL aldığı iddia edildi. ATV ekranlarında başlayacak olan projenin detayları henüz belli değil. Yakışıklı oyuncuya başrol için partner arayışları da son sürat devam ediyor. Kadın oyuncu için Fahriye Evcen’in adı geçmiş ama Evcen’in geçtiğimiz günlerde Engin Akyürek ile Müebbet adlı dizide oynayacağı  haberleri medyada yer almıştı. İmirzalıoğlu’nun parneri olabilecek isimlerden birisinin de Meryem Uzerli, olabileceği iddia ediliyor.

Yeni dizide İmirzalıoğlu’nun kiminle başrolü paylaşacağı merak ediliyor.

PARTNERİ SİNEM KOBAL DA OLABİLİR

Geçtiğimiz yaz ayında Cunda Ada’sında dünya evine girdiği oyuncu Sinem Kobal ile aynı projede rol almayacağız açıklamaları yapan Kenan İmirzalıoğlu, son yaptığı röportajda da “İyi bir senaryo olursa neden olmasın” demişti. İkilinin bu açıklamaları akıllara da yeni projede birlikte olabileceklerinin sinyalini verdi. Son olarak da yakışıklı oyuncunun Cingöz Recai rolünü oynayacağı iddia edilmişti. Kanalla ve yapımcılarla sık sık toplantı halinde olan İmirzalıoğlu, varılan mutabakatların sonunda ekranlarda sevenlerinin karşınsa çıkacak.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı