Kenan Ece Kanal D’nin hangi dizisine transfer oldu?

Kanal D’de ekrana gelen Güllerin Savaşı adlı diziye oyuncu transferi. Medyapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin başrollerinde Damla Sönmez, Canan Ergüder ve Barış Kılıç yer alıyor.

Genç ve yakışıklı oyuncu Kenan Ece, Güllerin Savaşı’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Yeni sezonla birlikte dizide rol almaya başlayacak olan Kenan Ece dizide “tekstilci Tibet” karakterini canlandıracak.

Kenan Ece geçmişte Kadir İnanır’ın da rol aldığı İzmir Çetesi, Ay Tutulması, Krem, Böyle Bitmesin, Kalp Hırsızı gibi dizilerde rol almıştı.

KENAN ECE KİMDİR?:

Kenan Ece, Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra 2004 yılında Amerika’da Davidson College’de tiyatro ve ekonomi eğitimi aldı.Üniversite eğitimi sırasında birçok oyunda rol aldı. Mezun olduktan sonra dört yıl İrlanda’nın başkenti Dublin’de yaşadı.

Gaeity School of Acting ve Irish Film Academy’de oyunculuk eğitimine devam etti. İrlanda’nın en köklü televizyon dizisi “Fair City” ‘de 13 bölüm rol aldı. Ardından İrlanda Devlet Tiyatrosu “The Abbey” ‘de çalıştı.Türkiye’ye döndüğünde ilk sinema projesi yönetmenliğini Yusuf Kurçenli’nin yaptığı “Yüreğine Sor” filmi oldu. Beni Unutma filminde oynadı. Samanyolu, Deli Saraylı, İzmir Çetesi, Krem, Kalp hırsızı gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2012′de Mustafa Üstündağ ile Çamur’dan Tiyatro’yu kurdu.

Dedesi Galatasaray’ın eski futbolcu ve yöneticilerinden Turgan Ece, Keriman Halis’in erkek kardeşidir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]