Kemal Doğulu hangi yeni programla ekranlara dönüyor?

MEDYABEY-ÖZEL: Star’da yeni bir evlilik programı başlıyor. Aşk Kafe adlı programın tanıtım videosu da yayınlandı. Star TV’de hafta içi hergün yayınlanacak olan Aşk Kafe’de evlenmek isteyen 7 kadın kendilerine talip olacak damat adayları ile tanışacak. Sonrasında ise hayatlarının belki de en önemli kararlarını verecekler. Aşk Kafe’yi sunacak sürpriz isim ise Kemal Doğulu.

KEMAL DOĞULU EVLİLİK PROGRAMI SUNMA HAZIRLIĞINDA

Kemal Doğulu, en son TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim jürisinde yer almış, yaptığı yorumlarla dikkatleri çekmişti. Kemal Doğulu, zaman zaman yarışmacılarla girdiği polemiklerle ve sert tavırlarıyla medyanın gündemine gelmişti.

İşte Benim Stilim’in sona ermesinden sonra ekranlardan uzak kalan Kemal Doğulu Aşk Kafe adlı evlilik programıyla yeniden ekranlara döndü. İmaj alanındaki çalışmalaraıyla bilinen Doğulu, bu kez bambaşka bir formatla izleyicinin karşısına çıkacak.

AŞK KAFE NASIL BİR EVLİLİK PROGRAMI?

Yedi kadın adayın bulunduğu yarışma programında, kadın adaylara talip olarak gelen erkek yarışmacılar, evlenme yoluna girmek istedikleri kadın adayı kafenin alt kısmı olan ‘AŞK KAFE’ye davet ederek gelin adaylarının gönlünü kazanmaya çalışacaklar.

Talip olarak gelen erkek adayın videosu , kızlar tarafında izlenecek ve ismi söylenen kadın aday, talibi ile görüşüp görüşmemek istediğine karar verecek.

Erkek aday, ‘Aşk Kafe’de büyük bir heyecan içinde beklerken, kadın aday eğer görüşmeyi kabul ederse, ‘Aşk Kafe’ nin kapısı açılacak.

Talip erkek aday ve çağırdığı kadın aday, birbirlerini tanımak için ‘Aşk Kafe’ de baş başa vakit geçirecek, ‘Aşk Kafe’ menüsünden yemek seçimi yapacak ve dilerlerse dans edecekler.

Production House’un yapımcılığında çekilecek olan Aşk Kafe’nin Eylül ayı içerisinde Star TV’de ekrana gelmesi bekleniyor.

MEDYABEY-ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]