Televizyon

Kemal Doğulu canlı yayında ateş püskürdü: Sen kimsin ya!

Kemal Doğulu, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında kendisiyle ilgili "Kemal Doğulu'yu sevmiyorum" diyen İşte Benim Stilim yarışmacısı Tuğçe Ergişi'ye ateş püskürdü.

Moda yarışma programlarının sert jürisi Kemal Doğulu, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında kendisiyle ilgili “Kemal Doğulu’yu sevmiyorum” diyen İşte Benim Stilim yarışmacısı Tuğçe Ergişi’ye verdi veriştirdi. 2. Sayfa programının canlı yayınında kendisini sevmediğini söyleyen ve suçlamalarda bulunan Tuğçe Ergişi’ye “Sen kimsin, haddini bileceksin” diyerek adeta ateş püskürdü.

ÇOK SİNİRLENDİĞİNİ SAKLAYAMADI

Jüri üyeliğini Kemal Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez’in yaptığı TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim programıyla adını duyuran Tuğçe Ergişi, katıldığı 2. Sayfa programında “Kemal Doğulu’yu zaten hiç sevmem. Ne kadar reality programında olursak olalım jüriler kendilerinde insanları kırma hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar.” diyerek sitem etmişti.
Bugün 2. Sayfa programına konuk olan kuaför ve modacı Kemal Doğulu ise Tuğçe Ergişi’nin hakkında sert açıklamalarda bulundu.
“HADDİNİ BİL”
Sunucuların konuyu açmasıyla sinirlenen Kemal Doğulu, şöyle konuştu: “Tuğçe Ergişi kim? Bizim yarışmada bir sürü kız vardı. Önce Kemal değil Kemal bey diyeceksin haddini bil. Ben üzüntüden kahroldum beni sevmediği için o kim? Malzeme çıkarmak istiyorsa başarılı oldu. Korkunç giyiniyordu ve ona göre yorumlar alıyordu. Ve sürekli ağlıyordu, ağlayarak tarz yarışmasında olamazsın.” dedi.

 

“SEN KİMSİN YA”

Doğulu sert açıklamalarına şöyle devam etti: “Ben bir sürü kızın saçını kestim. ‘Jüri diye karşımıza oturtmuşlar’ diyor sen kimsin ya? Benim için o bir duvar. Malzeme bulamayan bana yürümeye çalışıyor ahmaklık bu ya. Benim 32 yıllık kariyerim var. Senin 2-3 yıllık televizyon kariyerin için kendimi harcatmam. Ben o jüri koltuğuna zorla oturdum. Çünkü yapımcılarım benim nasıl biri olduğumu biliyor. Sen daha önce ne yapıyordun, şimdi ne yapıyorsun? Buralara gelip onu bunun arkasından konuşmaktan başka ne yapıyorsun sen.”

İşte, o anlar:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı