Şafak Sezer’in neden sinir krizi geçirdiği belli oldu

Ünlü komedyen zor günler geçiriyor. Üst üste yaşadığı sorunlar nedeniyle Şafak Sezer psikiyatri hastanesine kaldırıldı. Hastanede de olay çıkardığı iddia edilen Sezer’in neden sinir krizi geçirdiği hakkında çeşitli iddialar var.

Geçtiğimiz Perşembe günü kızları Sudem ve Irmak’ı da alarak evi terk eden karısının ardından Şafak Sezer bunalıma girdi. Ancak olaylar bununla da bitmedi. Çocukluk arkadaşını da bu arada kaybeden ünlü oyuncu daha fazla üst üste gelen sıkıntı sürecini tek başına atlatamadı. Önce evinde sonra da hastanede sinir krizi geçirdiği iddia edilen Sezer yakınları tarafından psikiyatri hastahanesi olan Lape’ye kaldırıldı.

 

Şafak Sezer’in evi terk eden eşi Esra Sezer’in abisi Ozan Kaçmaz konuya açıklık getirdi. Kızkardeşinin kocası Şafak Sezer’in sinir krizi geçirdiği iddiasını doğrulayan kaynı Ozan Kaçmak ancak bu sinir harbinin sebebinin Esra Sezer ile olan tartışma olmadığını belirterek “Şafak, o akşam Ankara’da yaşayan bir çocukluk arkadaşının kalp krizi nedeniyle öldüğünü öğrenmiş. Bu haber ona çok ağır gelmiş ve kendini kaybetmiş. O yüzden hastaneye kaldırıldı. Olay bundan ibaret.” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]