KARDEŞ PAYI’NDA GÖZDEN KAÇANLAR /SEVAL AL

Düğün Dernek halen birçok salonda gösterimde iken, yalnızca 2013 yılı rakamlarına göre son yılların en çok izlenen filmi. İşler Güçler dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan ve bunu sinema filmi ile adeta taçlandıran ekip yeni bir dizi ile karşımızda.

Selçuk Aydemir’ e ait olan bu proje yine çok iddialı ve bir o kadar da başarılı. Daha yayına başlamadan adından sıkça söz ettiren Kardeş Payı izleyicisi ile buluştu. Başrollerin de Murat CEMCİR, Ahmet KURAL ve Behzat Ç dizisinden tanıdığımız Seda BAKAN’ ın yanı sıra birçok değerli oyuncunun bulunduğu dizi ilk bölümü ile hayranlarından oldukça iyi tepkiler aldı. Senaryosunu; dizinin yönetmen koltuğundaki Selçuk AYDEMİR ve ekibinin yazdığı dizi, perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Arkadaşım Hoşgeldin ile kıyasıya bir mücadele içerisinde olacağa benzer.

Tolga ÇEVİK ve Ezgi MOLA’ nın, Patron Mutlu Son İstiyor filminden sonra buluştuğu Arkadaşım Hoş geldin, 8 bölümü geride bıraktı ve reytinglerde de oldukça iddialı. Hal böyle olunca izleyicinin de gönlü hoş oluyor. İki program arasında seçim yapmak zor. Özellikle Kardeş Payı’ nın geç saatte başlaması ve özet bölümün uzun olması yeni bölümü izlemeyi zorlaştırıyor diye serzenişte bulunanların sayısı oldukça fazla. Haliyle bu durum Arkadaşım Hoş geldin’ e olan rağbeti artırıyor.

 

Muhteşem Yüz Yıl biterken
TİMS Prodüksiyon 2006 yılında Timur SAVCI tarafından kurulmuş ve bir çok başarılı işe imza atmıştır. Ülkenin gündemini belirleyen Muhteşem Yüzyıl da bunlardan biri.

Sezon sonunda dizileri bitecek olan şirketin bundan böyle yalnız film sektöründe olacağı dizi yapmayacağı kulağımıza gelen dedikodular arasında.

Halkın çok sevdiği isimler ile 10 filmlik bir anlaşma yapıldığı, tüm görüşmelerin netlik kazanmasından sonra basına bilgi verileceği konuşuluyor. Duyduğuma göre Timur Savcı özellikle sinemada yapacağı başarılı işlerle adından bahsettirmeyi nedense çok istiyormuş.

Timur SAVCI’ ya şimdiden hayırlı olsun diyor, projeleri hakkındaki detayları sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Kuzeyin Oğlu
Show Tv ekranlarında Bülent ERSOY Show’un yerine yayına girecek olan Volkan KONAK’ ın tanıtımları ekranlarda dönmeye başladı. Productıon House ile işe başlayan Kuzeyin Oğlu, anlaşmanın iptal olmasının ardından yapımcı değiştirerek polproductıon/ Polat Yağcı ile yoluna devam ediyormuş. Productıon House ile neden daha program başlamadan yollarını ayırdığını ise ileriki günlerde sizlerle paylaşırım.

Zaman zaman farklı tv kanallarına programlar yapan Volkan Konak, yenilikler ile mi seyirci karşısında olacak, yoksa önceki performanslarını mı tekrar edecek izleyip göreceğiz.

 

Ferhat GÖÇER nerelerde?
Biliyorum, biliyorum… Yeni albümüyle fırtına gibi esen ünlü isim konser hazırlıkları içerisinde. Çok yoğun konser programı mevut. Ve harika işler yapıyor. Ancak hazır söz televizyondaki müzik eğlence programlarından açılmışken Ferhat GÖÇER’ i özlediğimizi itiraf etmeliyim.

Uzun yıllar evvel Hüsnü ŞENLENDİRİCİ ile Sarı Sıcak isimli televizyon programını yapan Ferhat GÖÇER’ i benzer bir yapım ile ekranlarda görmek istiyoruz. Hazırladıkları kaliteli, müzik dolu programla halkı ekran başına çekmeyi başaran ünlü isimler başka projelerde buluşur mu bilinmez ancak onları özlediğimiz kesin…

SEVAL AL / MEDYABEY

www.twitter.com/sevalal_
[email protected]

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]