Kardak’ın komutanı Nagehan Alçı için sert konuştu: “Evinin salonunun ortasında keçiler…”

Habertürk TV’de Didem Arslan’ın sunduğu “Türkiye’nin Nabzı” programına katılan Nagehan Alçı’nın canlı yayında skandal ifadeler kullanmasının yankıları sürüyor. Alçı’nın Yunanistan’ın işgal ettiği 18 Türk adası için “Keçilerin otladığı 18 kaya parçası” diye konuşması tepkilere neden oldu. Gerek medyada gerekse sosyal medyada bu sözler oldukça tepki aldı. Eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay Ali Türkşen, Nagehan Alçı’nın sözlerine ağır karşılık verdi

NAGEHAN ALÇI’NIN SÖZLERİNE İTİRAZLAR VAR

Habettürk’te yayınlanan Didem Arslan’ın sunduğu programda bir ara konu Yunanistan’ın işgal ettiği 18 Türk adasına geldi. Alçı, “Keçilerin otladığı kaya parçaları için savaş mı çıkaralım” diye konuşan Alçı değişik kesimlerden tepki aldı.

İşte, Alçı’nın kullandığı  o skandal ifadeler:

KARDAK KOMUTANI TÜRKŞEN’DEN SERT CEVAP
Kardak komutanı eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay Ali Türkşen, Nagehan Alçı’nın sözlerine cevap verdi.

Ali Türkşen, Twitter hesabından “Yunanistan’ın işgal ettiği Ege’deki adalarımız için ‘keçilerin otladığı kaya parçası’ diyenlerin evinin salonunda o keçilerin otlamasını temenni ediyorum. Komşusuna bir tabak ödünç vermeyecek insanları, ülke işgal edilirken hala ekranlara çıkaranları da Allah’a havale ediyorum. Sabah beri sinirim geçmedi. Cehaletin ve hainliğin bu kadar fütursuzca kol gezdiğine mi yanarsın, bir zamanlar bu insanlar için canını vermek üzere görev yaptığına mı…” mesajlarını paylaştı.


YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]