Karar gazetesinde Ali Bayramoğlu depremi…Yazılarına son verdi

Karar gazetesinde deprem….Katıldığı bir TV programında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la ilgili “Türkiye’nin temel sorununun Erdoğan’ın yönetim tarzı olduğunu, Gül’ün ise seçimde ve iktidarda ona karşı ciddi bir alternatif oluşturduğunu” söyleyen Ali Bayramoğlu çıkan kriz sonrasında gazetesi Karar’dan ayrıldığını açıkladı. Ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyuran Bayramoğlu, ayrılık gerekçesiyle ilgili detayı da paylaştı.

BAYRAMOĞLU AYRILIK AÇIKLAMASINDA NELER SÖYLEDİ?

Katıldığı TV programında Abdullah Gül’le ilgili sözlerinin çarpıtıldığını ileri süren Bayramoğlu, programın sona ermesinin ardından saldırılara maruz kaldığını yazdı. Bayramoğlu’nun “Bunların amacının işi başka bir siyasi mecraya taşımak olduğunu, haftada bir yazı gönderdiğim Karar gazetesine sirayet etmeye başladığını görüyorum” ifadesi dikkat çekti.

Karar’daki yazılarına son verdiğini ifade eden Ali Bayramoğlu, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“SALDIRI VE ÇARPITMALARA MARUZ KALDIM”

“Bir televizyon programında, geldiğimiz aşamada ‘Türkiye’nin temel sorununun Erdoğan’ın yönetim tarzı olduğunu, Gül’ün ise seçimde ve iktidarda ona karşı ciddi bir alternatif oluşturduğunu’ söyledim. Bunun üzerine pek de şaşırtıcı olmayan, saldırı ve çarpıtmalara maruz kaldım. Bunların amacının işi başka bir siyasi mecraya taşımak olduğunu, haftada bir yazı gönderdiğim Karar gazetesine sirayet etmeye başladığını görüyorum. Havada uçuşan bu saldırı mikrobunun ‘taşıyıcısı’, ‘vesilesi’ olmak bile fazla geliyor. Belli ki, mevcut siyasi koşullar, bir süre daha, haftada bir de olsa bir gazetede düzenli yazı yazmayı anlamsız kılıyor. Karar gazetesine yazmayı bırakıyorum.”

Karar gazetesindeki macerası kısa süren Ali Bayramoğlu, gazetede sadece iki yazısı yayımlandı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]