Karagül dizisinin usta kalemi Erkan Birgören artık Göç Zamanı dizisini yazacak…

Fox Tv’nin dört sezondur reyting rekorları kıran dizisinin usta kalemi Erkan Birgören Star Tv’nin Göç Zamanı dizisinin senaryosunu yazmaya başladı.

8.bölümden itibaren diziye dahil olan Erkan Birgören’den konuyla ilgili MEDYABEY’e konuştu. Başarılı senarist Erkan Birgören; “İki üç bölüm hikâyeyi toparlayıp, karakterleri doğru yerlere konumlandırıp -becerebildiğim kadarıyla- devretmeyi düşünüyorum” diye konuştu. Erkan Birgören, sonrasında diziye devam edip etmeyeceği yönünde net bir bilgi vermedi.

“Karagül dizisinin 113. bölümü katkıda bulunduğum son bölümdü diziyi ekip arkadaşlarıma devir ettim” diyen Erkan Birgören Karagül dizisi dışında daha önce Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza, Bugünün Saraylısı gibi hafızalarda yer etmiş reyting rekorları kıran dizileri yazmıştı.

Karagül dizisini ise daha önce de Erkan Birgören’le birlikte yazan Betül Yağsağan ve ekibi yazmaya edecek.

Göç Zamanı dizisi ne zaman başlıyor, dizide kimler oynuyor?

Başrollerini Vahide Perçin, Talat Bulut, Engin Benli, Cansu Tosun, Arzu Gamze Kılınç, Elif Ceren Balıkçı ve Tilbe Saran gibi isimlerin paylaştığı, Yapımcılığını Hayri Aslan’ın yaptığı Limon Film imzalı Göç Zamanı dizisinin senaryosunu bilindiği üzere Oya Yüce kaleme almış sonrasında Vesarie Yazı Grubu devir almış yedinci bölüme kadar onlar yazıyordu.

Göç Zamanı, bir annenin; Cennet’in zulümden kaçırdığı çocuklarıyla birlikte bilmeden girdiği bir cehennemde; her biri gözlerinin önünde dağılıp giderken onlara sahip çıkmak için gösterdiği inanılmaz mücadeleyi ve onlar için çırpınışının öyküsünü anlatıyor.

Haber: OYA TEKİN

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]