Karadayı’nın final tarihi belli oldu

ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi Karadayı’nın finali ne zaman?

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un yer aldığı Karadayı’nın final tarihi belli oldu.

Bu hafta 113. bölümüyle ekranlara gelen ve otoritelerce başarılı bulunan dizi Karadayı, 115. bölümüyle 15 haziran akşamı bir final yaparak izleyiciye veda edecek.

Dönem dizisi olarak ekrana gelen Karadayı’nın senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat üstleniyordu.

Karadayı, 8 Ekim 2012’de ATV’de yayına başlamıştı.

Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da büyük ilgi gören Karadayı, yayın hayatına başladığı ilk haftalardan itibaren Yunanistan’da da popüler olmayı başardı. Yunanistan’ın en çok satan dergisi Tiletheatis’de Karadayı’yı Türkiye’de ilk yayınlandığı günlerde keşfetti. Haftalık periyotta çıkan dergi, Karadayı dizisini tam 12 kez kapağına taşıdı. Dergi ayrıca dizinin DVD’lerinin de dağıtımını üstlenmişti. Karadayı, 6 Mayıs 2013 tarihinden itibaren Yunanistan’da yayınlanmaya başlamıştı.

Karadayı’nın Konusu:

35 yaşındaki Mahir (Kenan İmirzalıoğlu) 1970’li yıllarda İstanbul ili Beyazıt mahallesinde ailesi ile birlikte ikamet etmektedir. Mahir, babası Nazif ile birlikte ayakkabı yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. Fakat birgün  baba Nazif, işlemediği bir cinayet yüzünden idam cezası ile karşı karşıya kalır.

Mahir, artık bundan sonra babasının suçsuz olduğunu kanıtlamak için uğraşır. Fakat aynı zamanda imkansız bir aşkın pençesine düşer. Çünkü Mahir babasının davasına bakan hakime hanım Feride’ye (Bergüzar Korel) aşık olur.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]