Kara Sevda 2. sezon ne zaman başlayacak? İzleyicileri şaşırtacak sürpriz!

Her çarşamba Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda’nın yeni sezonu şimdiden aranmaya başladı. Star TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kara Sevda yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İzleyicilerin merak ettiği soruların başında Kara Sevda ne zaman başlayacak sorusu geldi. Dizinin eylül ayında Star TV ekranlarında başlaması bekleniyor.

Dizinin sezon finalinde yaşanan olaylar izleyicileri şok etti. Yeni sezonu merakla beklenen diziyle ilgili en çok sorulan sorular arasında Kara Sevda ne zaman başlayacak sorusu yer aldı. Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Orhan Güner ve Neşe Baykent’in yer aldığı Kara Sevda’yla ilgili birçok soru soruldu. Dizinin yeni sezonunda yeni isimlerin diziye katılacağı iddia edildi. Fakat bu isimlere dair henüz bir açıklama yapılmadı.

KARA SEVDA NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Emir’in vurulması ve Ozan’ın intihar etmesiyle sezon finali yapan dizinin ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak edildi. Geçen sene eylül ayında başlanan dizinin bu senede eylül ayında başlaması bekleniyor.

KARA SEVDA’NIN YENİ SEZONUNDA HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK

Burak Özçivit (Kemal), Neslihan Atagül (Nihan), Kaan Urgancıoğlu (Emir), Zerrin Tekindor (Leyla), Kürşat Alnıaçık (Önder), Burak Sergen (Galip), Orhan Güner (Hüseyin), Neşe Baykent (Vildan), Barış Alpaykut (Ozan), Melisa Aslı Pamuk (Asu), Zeyno Eracar (Fehime)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]