Kara Sevda ne zaman başlayacak

Star TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kara Sevda’nın yeni sezonu şimidden merak konusu oldu. Her çarşamba Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda’nın izleyicileri yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunu sıkça sorulmaya devam etti. Sevilen dizinin sezon finalinde yaşanan olaylar izleyicileri şok etti.

Yeni sezonu merakla beklenen diziyle ilgili en çok sorulan sorular arasında Kara Sevda ne zaman başlayacak sorusu yer aldı. Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Orhan Güner ve Neşe Baykent’in yer aldığı Kara Sevda’yla ilgili birçok soru soruldu.

KARA SEVDA NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Emir’in vurulması ve Ozan’ın intihar etmesiyle sezon finali yapan dizinin ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak edildi. Geçen sene eylül ayında başlanan dizinin bu senede eylül ayında başlaması bekleniyor.

KARA SEVDA’NIN YENİ SEZONUNDA HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK

Burak Özçivit (Kemal), Neslihan Atagül (Nihan), Kaan Urgancıoğlu (Emir), Zerrin Tekindor (Leyla), Kürşat Alnıaçık (Önder), Burak Sergen (Galip), Orhan Güner (Hüseyin), Neşe Baykent (Vildan), Barış Alpaykut (Ozan), Melisa Aslı Pamuk (Asu), Zeyno Eracar (Fehime)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]