Kara Para Aşk’ta final hüznü yaşanıyor

ATV’nin sevilen dizisi “Kara Para Aşk”ın  ekran macerası sona eriyor. Kara Para Aşk dizisi yayınlanacak olan 54. bölümü ile ekranlara veda edecek.  Dizinin ekibi vedasını yaptı. Öte yandan Kara Para Aşk 54. final bölümünün fragmanı yayınlandı.

Kara Para Aşk’ın ekibi bir mekanda düzenlenen veda yemeğinde son kez bir araya gelerek eğlendiler.Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Erkan Can, Öykü Karayel, Burak Tamdoğan, Saygın Soysal ve Işıl Yücesoy gibi isimlerin yer aldığı Kara Para Aşk ekran macerasını tamamlayıp izleyicileriyle vedalaşacak.

Gece boyunca çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan, Kara Para Aşk oyuncuları doyasıya eğlendi.

Genç bir polis olan Ömer ve zengin bir ailenin kızı olan Elif’in aşkını konu alan Kara Para Aşk dizisinin yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyordu. Dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız yaparken senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat ikilisi yazıyordu.

Öte yandan dizinin hayranlarını veda hüznü sardı. Bir ara sosyal medyadan dizinin bitmemesi için seslerini duyurmaya çalışan fanlar, finali kabullenmek zorunda kaldılar. Fanların son isteği ise Kara Para Aşk’ın sinema filminin çekilmesi yönündeydi.

İşte dizinin final bölümünün fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]