Kara Ekmek’te tüm yollar Semra’ya kapanıyor

ATV’nin sevilen dizisi Kara Ekmek, 5 Haziran Cuma akşamı saat 20:00’de yeni bölümüyle ekrana gelecek. Kara Ekmek’in yeni bölümünde neler olacak?

Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini ise Taner Akvardar’ın yaptığı dizinin senaryosunu ise  Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu yazıyor.

Dizide Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Elifcan Ongurlar, Altan Erkekli, Anıl İlter, Başak Daşman, Alican Albayrak, Tuğba Melistürk, Şefika Ümit Tolun, Hale Akınlı, Gönen Bozbey gibi oyuncular rol alıyor.

İşte Kara Ekmek’in yeni bölümünden detaylar:

Kara Ekmek 20. bölüm Özeti:

Semra için artık tüm yollar tıkanmıştır. Cinayetlerden, mezar hırsızlığına kadar tüm oklar kadını göstermektedir. Buna rağmen Çetin, anneannesinin bunları yaptığına inanamaz. Bu inat, Asiye’yle olan ilişkisini zedelemeye başlayacaktır.

Pervin, Mine ve Ali’nin ilişkisinin üzerine kara bir bulut gibi çökmeye devam eder. Mine, bir yandan aşkına sahip çıkarken diğer taraftan babasının zarar görmemesine çalışmaktadır.

Çetin’in de Semra’nın suçlu olduğunu fark etmesiyle son bir oyun oynanacaktır. Bu oyun sonunda herkesin hayatı kökten değişecektir. Asiye ve Çetin aşkı yolun sonuna gelmiştir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]