Kara Ekmek’te Asiye kendini feda ediyor

“Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı?” sloganıyla yeni sezona giren ATV’nin sevilen dizisi Kara Ekmek 18 Eylül Cuma
akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Limon Film / Hayri Aslan yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini  Taner Akvardar yaparken senaryosunu ise Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu ikilisi kaleme alıyor.

Kara Ekmek’in yeni bölümünden detaylar….

Kara Ekmek’in yayınlanacak 24. bölümde neler olacak?

Asiye nikahı iptal etmiştir. Bunun nedenini öğrenmek isteyen ancak yeterli cevabı alamayan Çetin, çok daha büyük ve tehlikeli bir hamle yapar. Asiye’nin sevdiği adamı durdurmak için tek seçeneği vardır. Ve bu seçim iki aşığın hiç hesaplamadıkları bir gece yaşamasına neden olur.

Diğer tarafta Pervin’i bıçaklayan Salim, derin bir sessizliğe bürünmüş adeta hayatından vazgeçmiştir. Darmadağın olan aileyi toparlama görevi bir kez daha Mine’nin omuzlarına biner. Bu yük abla ve kız kardeşinin arasında başlayacak savaşın da ilk kıvılcımı olacaktır.

Asiye kendini feda etmeye ve babasının karşısına çıkmaya karar verirken, Aslan’ın da gerçekten Selen’in nişanlısı olduğu ortaya çıkar. Asiye’ye istediklerini yaptırmak için elinde tuttuğu büyük kozla bir kez daha karşısına çıkar. Asiye o umuda uzanırken Çetin de çok büyük bir karanlığın içine hızla gitmektedir…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]