Kara Ekmek’in sezon finalinde büyük karşılaşma yaşanacak

ATV’nin sevilen dizisi Kara Ekmek 19 Haziran Cuma akşamı saat 21:15’te sezon finali ile ekrana gelecek. Peki Kara Ekmek’in sezon finalinde neler olacak?

İşte Kara Ekmek’in yeni bölümünden detaylar:

“Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı?”

Kara Ekmek 22. bölüm özeti:

Semra, Asiye’nin bebeğini alıp ortadan kaybolur. Bıçak gibi keskin bir çaresizlik geride kalan herkesi sarmıştır. Asiye, yaşadığı acı ve intikam ateşiyle ortalığı kasıp kavurur. Onun için önemli olan tek bir şey vardır; bebeği.

Bebeği için kendini bitiren diğer kişi ise Hale’dir. Yalnızlığı, genç kadını dönüşü olmayan bir intikama sürükleyecektir. Artık kaybedeceği bir şey yoktur.

Pervin, eline geçirdiği büyük bir kozla Mine’yi hayatının kararını vermeye sürükler. Pervin, Ali ve Mine üçgeninde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Acılara son noktayı koyan yine Semra olur. Son hamle, beklenmedik olaylara gebedir. Nihai karşılaşma, bazılarını felakete, bazılarını ise inanılmaz mucizelere sürükleyecektir.

KARA EKMEK KÜNYE:

Yapımcı: Limon Film / Hayri Aslan
Yönetmen: Taner Akvardar
Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu
Oyuncular: ÖZLEM YILMAZ, ENGİN HEPİLERİ, USHAN ÇAKIR, GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU, ELİFCAN ONGURLAR, ALTAN ERKEKLİ, ANIL İLTER, BAŞAK DAŞMAN, ALİCAN ALBAYRAK, TUĞBA MELİS TÜRK, ŞEFİKA ÜMİT TOLUN, HALE AKINLI, GÖNEN BOZBEY.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]