Kanıt geri döndü, Kanıt Ateş Üstünde oyuncuları ve ilk bölüm fragmanı

Polisiye ve cinayet dizilerini sevenlere müjde. Tekrarları bile geç saatlerde yayınlandığı halde izlenen Kanıt dizisi yepyeni kadrosu ve yeni hikayeleri ile Kanal D ekranlarına gelecek. Kanıt Ateş Üstünde bu kez daha farklı bir tarzda ama aynı cinayet, polisiye ve cinayetlerin çözümü çizgisinde izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kanıt Ateş Üstünde ne zaman yayınlanacak? Kanıt Ateş Üstünde oyuncuları kimler olacak? Kanıt Ateş Üstünde ilk bölüm fragmanları, özetle merak ettiğiniz her şey haberimizde.

Yapımını ANS / NULOOK, yapımcılığını Abdullah Oğuz ve Muzaffer Yıldırım, yönetmenliğini de Abdullah Oğuz’un yaptığı “Kanıt: Ateş Üstünde” Salı günü 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek. Başrollerinde Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz, Gurur Aydoğan, Okday Korunan, Müge Mertson, Ebru Aytemur, Mustafa Açılan, Hayati Akbaş, Güvenç Selekman, Öykü Candanadam, Bennur Duyucu, Duygu Şen, Dila Uluca, Çağatay Atasagun’un rol aldığı “Kanıt: Ateş Üstünde” izleyiciyi yayınlanan ilk bölüm fragmanlarıyla heyecanlandırdı.

 

Kanıt Ateş Üstünde Konusu

Kaan ve Rüzgar yetimhanede büyüyen iki kardeştir. Geçmişte yaşanan büyük aile dramı ve trajik kaçış hikayesinin sonunda iki kardeş yetimhaneye bırakılır. Kaan beş, Rüzgar iki yaşındayken hayatları tamamen yön değiştirmiş ve birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmamıştır. Ancak onlar, aralarındaki sevgiden sımsıcak bir hikaye yaratır; anne-babasız büyümenin zorluklarından sıyrılıp kendilerine bir yön çizerler. Kaan polis olur, Rüzgar ise cinayet hikâyelerini kaleme alan yazar. Biri cinayet bürosunda gerçek katillerin peşine düşerken, diğeri romanlarında hayali karakterlerine cinayet işletip, polisçilik oynar.

Kaan ve Rüzgar’ın dünyası, Ömer’in ortaya çıkışıyla yerle bir olacaktır. Bir zamanlar çocukken arkadaş olan Kaan ve Ömer artık düşmandır. Ve onların düşmanlığının tam ortasında Rüzgar durmaktadır. İkisinin de derdi kardeşidir ve bu, sevgi kadar intikamın da yolunu açacaktır.

Tüm bunlar olurken hayat durmaz elbet. Karakterilerin yanı sıra cinayet masasının sürekli çözmek zorunda olduğu vakalar hiç bilinmeyen insanların hayatını gözler önüne serer. Genç yaşına rağmen birçok cinayeti zekası ve önsezileri ile aydınlatan Baş komiser Kaan, aralarında Tolga, Melis, Arif, Kevser ve Naz’ın yer aldığı çok başarılı bir ekiple çalışmaktadır. Amerika’da eğitim alıp sonradan bu ekibe dahil olan Asya’nın gelişi Kaan’ın tüm çalışma düzenini bozar. Kaan ve Asya, hem kişilik hem de çalışma biçimi olarak taban tabana zıttır. Kaan ile Asya arasında hiç bitmeyecek gibi duran bu didişme aslında gittikçe büyüyecek olan bir aşkın da habercisidir.

Kanıt Ateş Üstünde 1. bölüm fragmanı

Kanıt Ateş Üstünde Künyesi

Yapım : ANS / NULOOK
Yapımcılar : Abdullah Oğuz / Muzaffer Yıldırım
Yönetmen : Abdullah Oğuz
Genel Koordinatör : Evren Oğuz
Proje Danışmanı : Prof.Dr.Sevil Atasoy
Hikaye : Selin Atasoy
Senaryo : Ahmet Saatçioğlu, Ayşe Teker Dereköylü, Pınar Erkum
Uygulayıcı Yapımcı : Mahmut Kayımtu
Proje Koordinatörü : Gözde Yılmaz
Görüntü Yönetmeni : Ferhat Uzundağ
Sanat Yönetmeni : Hasan Doğan

Oyuncular : Tansel Öngel (Kaan), Ahmet Olgun Sünear (Rüzgar), Başak Güröz (Asya), Gurur Aydoğan (Ömer), Okday Korunan (Enver), Müge Mertson (Melek), Ebru Aytemur (Melis), Mustafa Açılan (Ozan) , Hayati Akbaş (Tolga), Güvenç Selekman (Arif), Öykü Candanadam (Naz), Bennur Duyucu (Kevser), Duygu Şen (Bilge), Dila Uluca (Eylül), Çağatay Atasagun (Savcı)

kanıt oyuncuları

Kaan
Cinayet masasının başarılı baş komiserlerinden. Rüzgar’ın abisi. Çevresinde sevilen, cesur, karizmatik, esprili bir adam. Hem sahada hem de vaka çözümlemede başarılı. Yetiştirme yurdunda büyümüş. Boks yapıyor, dövüş sporlarını seviyor, içindeki saldırganlığı bu şekilde başka bir şeye dönüştürerek zapt ediyor. Hayatta en değer verdiği insan kardeşi Rüzgar. Onun için canını bile verir. Şu anda bilmese ve gıcık olsa da hayatının kadını komiser Asya olacak.

Rüzgar
Kaan’ın kardeşi. Zeki ve fırlama biri. Kaan’la birlikte yetimhanede büyümüş, abisi onun kahramanı. Küçüklüğünden beri çok zengin bir hayal dünyasına sahip, bu yüzden yapabileceği en iyi işi seçmiş ve cinayet romanı yazarı olmuş. Sorumluluk almayı sevmiyor, sıkışınca tatlı bir şımarıklıkla işi çözmeye çalışıyor. Mecbur kalsa kavga eder, asla korkak değil ama erkeksi güç gösterileriyle hiç alakası yok. Deniz tutkunu, küçük bir teknesi var. Kendisi gibi arıza Bilge ile gel-gitli bir ilişki yaşıyor.

Asya
Kaan’ın partneri. Ekibin diğer baş komiseri. Aslen Antep’li. Amerika’da eğitim almış, bu yüzden lakabı Amerikalı. Babası şehit olmuş bir polis. Annesi Melek, en büyük derdi olan erkek kardeşi Ozan ve küçük kız kardeşi Eylül ile aynı evde yaşıyor. Erken yaşta ailenin sorumluluğu üstüne kalmış, bu onu biraz sertleştirmiş. Ciddi, disiplinli, çalışkan ve sorumluluk sahibi bir kadın. Çok güzel olmasına rağmen bunu hiç ön plana çıkarmıyor. Kaan, onun sert görünümü altında yatan gerçek Asya’yı görmeyi başaran tek erkek olacak.

Ömer
Kaan’ın en büyük düşmanı. Zengin bir iş adamı olan babası tarafından yetiştirilmiş. Başarıya ulaşmak için her yolu mübah sayıyor. Kaan’ın aksine çıkarına ters ise kanun filan tanımıyor. Sert erkeklerin arasında duygularını saklayarak büyümüş ama hiç söylemese de gerçek bir aile ortamını hep özlemiş. Sevgisizlik karakterine damgasını vurmuş. Bir kardeşi olduğunu öğrendikten sonra hem geçmişin sırlarını çözmek hem de özlemini çektiği kardeşe kavuşmak için hırsla onu bulmaya çalışacak ve Kaan ile çatışacaktır.

Enver
Cinayet masasında amir. Uzun yıllardır çalıştığı teşkilatta çok şeyler görmüş, yaşamış. İş dışında ekibindeki insanların sorunlarıyla ilgilenen babacan biri. Amir olduktan sonra sahaya gidip cinayeti kendisi soruşturmasa da bürodaki bütün cinayet vakalarından haberdar. Kaan’ı çok seviyor. Aynı zamanda ona söz geçirebilen tek kişi. Onun annesiz ve babasız büyümüş olmasına rağmen bu kadar güçlü bir kişiliğe sahip olup, mesleğinde de başarılı olmasını takdir ediyor.

Melis
Laboratuvar sorumlusu. Yetenekli ve zeki bir kadın. Kaan’a aşık. O yüzden Asya gelir gelmez onu kıskanıyor, tavırları değişiyor. İyi bir insan olmakla birlikte hırslı, ateşli, rekabetçi bir karakter. Özellikle diğer kadınlara karşı. Çocukluğundan beri kimyaya, ilaçlara, tıp alanına ayrı bir ilgisi var. İşi bu konulardaki ilgisini de tatmin etmesini sağlıyor.

Ozan
Asya’nın erkek kardeşi. Bıçkın, sert mahalle çocuğu. Babası şehit olduktan sonra Ozan’ın tepkisi Asya’dan farklı olmuş. Asya babasının şerefli bir şekilde vatan uğruna öldüğünü düşünürken, Ozan babasızlığını öfkeye dönüştürmüş. Doğru düzgün bir insan olmaya inanmayan, kısa yoldan para kazanarak hayat değiştirmek isteyen bir delikanlı. Bu yüzden okulunu da umursamıyor. Güçlü adamlara hayranlık duyuyor. Ama tabi gücün kaynağı önemli değil. Para harcamayı seviyor. Belli etmese de ailesine ablasına çok düşkün.

Tolga
Komiser yardımcısı. Kaan’a büyük bir hayranlık ve sevgiyle bağlı. İçlerinde tarz olarak en halk adamı o. Psikolojisi en normal olanlardan biri de. Bu yüzden soruşturmalarda bilgi aldığı insanlarla ve tanıklarla çok iyi iletişim kuruyor, konuşturmayı biliyor. Geyik ve dalgacı bir tarafı var ama mesleğinde iyi. Otorite ve disiplinle bir problemi yok, emir almaktan veya azarlanmaktan erinmeyen bir adam. Melis’ten hoşlanıyor, bunu da belli ediyor ama karşılık görmüyor.

Arif
Komiser yardımcısı. Güler yüzlü biri. En küçük bir ayrıntıyı bile atlamayan, zeki bir adam. Mükemmel bir fotoğraf belleğe sahip. Bir yere girdiği anda resimdeki her unsuru 2-3 saniyede görüyor. Dolayısıyla olay yerinde çekilen fotoğraflara bile bakmadan nerede ne vardı, mesafeleri, açıları, ne neyle bağlantılı, nasıl düşmüş, ne olmuş söyleyebiliyor.

Naz
Bilişim uzmanı. Zeki, cevval bir kız, iyi niyetli biri. Kimseyle derdi yok. İyi bir iş arkadaşı. İnsanları gözlemlemeyi ve yorum yapmayı seviyor. Saha çok ilgisini çekiyor, o yüzden hep soru soruyor, bilgi alıyor, vaka dışındaki saha hikayelerini de dinliyor. Düzgün, kibar erkekleri seviyor.

Kevser
Otopsi uzmanı. İşi soğuk olsa da insanlar ile ilişkisi sımsıcak. Esprili. Olay işine gelince tam bir profesyonel. Antep’li, Asya’nın hemşerisi o yüzden geldiğinden beri Asya’ya ayrı bir iyi davranıyor.

Bilge
Rüzgar’ın kız arkadaşı. İnişli çıkışlı bir ilişkileri var. Bilge, anı anını tutmayan garip bir kadın. Bu gariplik içinde Rüzgar’la boğulmayı seviyor. Onu takıntı haline getirmiş. Dişiliğinden çok, iç dünyası Rüzgar’ı etkiliyor. Tehlikeli biri, kolay yalan söyleyebilen, arkadan iş çeviren ancak iç dünyasında iyi niyetli bir insan.

Kanıt: Ateş Üstünde Salı günü 20.00’de başlıyor!

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]