KANAL7’DE “BİZİM TURİST” HEYECANI DEVAM EDİYOR

Kanal 7 ekranlarında yeni yarışma programı Bizim Turist, haftanın üçüncü gününde. Final günü için hazırlanan yarışmacıların kimi zaman neşeli kimi zaman gergin halleri haftanın üçüncü gününde programa yansımaya devam ediyor.

Turistlere Türk gibi yaşamayı öğreten yarışma Bizim Turist’te yarışmacılar  hafta finaline doğru hızla ilerliyor. Haftanın üçüncü yarışma gününde Türk adetlerini öğrenmeye çalışan Nijeryalı yarışmacı Pascal, misafiri olduğu evde aile bireyleriyle iş bölümü yaparak Hasan Bey’in köpeğini dolaşmaya çıkaracak. Bizim Turist’in diğer yarışmacıları Filipinli Jay ve Kazakistanlı Lena ise konuk oldukları evde kendi yeteneklerini sergileyecek.

bizim-turist-2

Üç hafta üç yeni yarışmacı, üç yeni aile… Kahkaha, gerilim, neşe, eğlence ve hüznün bir arada olduğu yarışma programı Bizim Turist, öğle kuşağında izleyici için yeni bir alternatif olma yolunda. Turistler evlerine misafir oldukları ailelerle birlikte alışverişe çıkıyor, yemek yapıyor, sofra kuruyor, temizliğe yardım ediyor, türkü söylüyor. Bir hafta boyunca birbirlerine misafir olacak aileler, turistler hakkında fikirlerini değerlendirmelerde bulunacak.

Bir hafta boyunca Türk örf ve adetlerini öğrenmeye çalışan turistler haftanın son günü maharetlerini tüm yarışmacılar önünde sergileyerek oylamaya katılıyor. Türk mutfağı yemeklerini en iyi yapan, öğrendiği türküyü en iyi söyleyen turist ve ev sahibi büyük ödülün sahibi olacak. Birinci seçilen turist büyük ödülün sahibi olurken evinde kaldığı aileye de sürpriz hediyeler kazandırıyor.

Bizim Turist hafta içi her gün 14:30’da Kanal 7 ekranlarında…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]