Kanal D’nin ilk yaz projesi Güneşin Kızları neden önemli?

Kanal D’nin, yaz ekranı için hazırlıkları devam ediyor. Kanal, Haziran ayında Güneşin Kızları dizisini ekrana taşıyacak.

Süreç Film’in yapımını üstlendiği Güneşin Kızları dizisinin yönetmenliğini Sadullah Celen üstlenirken senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme alıyor.

Güneşin Kızları’nın oyuncu kadrosunda da Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda gibi isimler  yer alıyor.

Kanal D, yeni dizisi ‘Güneşin Kızları’ nı Haziran ayında izleyici ile buluşturmayı planladığı haber veriliyor. Çekimleri İzmir’de başlayan ve İstanbul’da devam edecek olan ‘Güneşin Kızları’nın setinden ilk kareler gelmeye başladı.

‘Güneşin Kızları’ tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunmak isteyen edebiyat öğretmeni Güneş’in yeni bir başlangıç yapmak üzere evlenip İstanbul’a taşınmasıyla gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, usta ve genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren “Güneşin Kızları”, nın reyting performansı şimdiden büyük merak uyandırıyor. Çünkü dizi, İrfan Şahin’in Doğan Medya’daki tepe yöneticiliği görevinden ayrıldıktan sonra aynı göreve getirilen Pelin Diştaş Yaşaroğlu ve ekibinin ilk dizisi olma niteliğini taşıyor.

Güneşin Kızları’nın konusu da şöyle:

Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesinin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]