Kanal D’de yeni bölümleri başlayacak olan Çocuklar Duymasın’ın yeni tanıtımı yayınlandı

Ekranların sevilen ve uzun soluklu projelerinden birisi olan Çocuklar Duymasın’ın yeniden başlayacak olması dizinin çok sayıdaki sevenini mutlu etti. Kanal D ekranlarından yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşacak olan Çocuklar Duymasın için geri sayım başladı. Dizinin Kanal D’de yayınlanacak ilk bölümünün tanıtım videosu da yayınlandı.

ÇOCUKLAR DUYMASIN’IN YENİ BÖLÜMLERİ TEMMUZ’DA KANAL D’DE

Başrollerinde Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın oynadığı Çocuklar Duymasın’ın ilk tanıtımı yayınlanması dizinin müdavimlerini mutlu etmeye yetti.İlk olarak yayın macerasına TGRT’de başlayan, sonrasında atv ve Fox TV’de yayınlanan dizinin son adresi ise bu kez Kanal D oldu.

Kanal D ekranlarından sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Çocuklar Duymasın’ın yayın tarihi henüz netleşmezken dizinin yaz projesi olarak Temmuz ayında yayınlanması bekleniyor.

HALUK DİJİTAL ÇAĞA AYAK UYDURABİLECEK Mİ?

Dizinin yayınlanan fragmanında yaşadığımız çağa uygun olarak dijital çağa vurgu yapılması dikkatlerden kaçmadı. Yayınlanan tanıtım özellikle sosyal medya ve internet unsurlarının dizinin içinde fazlasıyla boy göstereceğini gözler önüne serdi. Şimdi herkes taş fırın erkeği Haluk’un dijital çağa ne derece ayak uydurup uyduramayacağını merak ediyor. Yeni tanıtım, Haluk’un sosyal medyaya karşı vereceği sınavın komik sahnelere gebe olacağının sinyallerini verdi.

 

“Çocuklar Duymasın”dan ilk tanıtım yayınlandı. Dizin oyuncu kadrosu genel olarak yerinde dururken bazı yeni oyuncular diziye dahil oldu.

Yapımcılığını Birol Güven – Mint Yapım’ın yaptığı “Çocuklar Duymasın”, Temmuz’da Kanal D’de ekrana gelecek.

İşte, Kanal D’de yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın’ın ilk tanıtımı:

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Anonim 23:49

Huseyin in annesini sevmedik coksıkıçı

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]