Kanal D’de Armağan Çağlayan’ın yerine kim gelecek?

Kanal D’de satış sonrası yeni kadrolaşma sancısı sürüyor. Ahmet Hakan’ın Kanal D Ana Haber’den ayrılmasından sonra haber merkezinde birçok isimle yollar ayrılmıştı. Şimdilerde ise program servisinde yapılacak kadrolaşma öne çıktı. Armağan Çağlayan’dan sonra program servisinin başına kimin geleceği ise merak konusu.

PROGRAMA YAPILACAK OPERASYON ELİ KULAĞINDA

Medyabey, medya kulislerinde konuşulanlara sizler için kulak kabarttı. 10 Mayıs tarihinde Rekabet Kurulu’nun satışı onaylaması bekleniyor. İşte, bu tarihe çok az bir zaman kala Kanal D’de deyim yerindeyse taşları yerine oturtacak hamlelerin üst üste gelmesi bekleniyor.

SHOW HABER’İN ÖNEMLİ İSİMLERİNE KANCA ATTI

Program müdürlüğü kanalın en kilit pozisyonlarından birisi. Murat Saygı’nın genel müdürlük koltuğuna oturduğunda ilk yaptığı hamle Ramazan Kurnaz önderliğinde Show Haber’den birçok ismi Kanal D Ana Haber’e transferi olmuştu. Murat Saygı’nın benzer bir hamleyi program servisi için de yapması bekleniyor.

PROGRAM MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN CEBRAİL MUNGAN’IN DA İSMİ GEÇİYOR

Medya kulislerinde ve de Kanal D koridorlarında konuluşan program müdürlüğü için adı geçen isimlerden birinin Cebrail Mungan olduğu yönünde.

Mungan, geçmiş dönemde Kanal D’de birçok programa yapımcı olarak imza atmıştı.

MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]