Kanal D yeni sezon tanıtımında dikkat çeken detaylar

Kanal D yeni sezona iddialı giriyor. Geçtiğimiz sezonlarda umduğunu bulamayan ve yaşadığı kan kaybının önüne geçemeyen Kanal D’de umutlar yeni sezona kaldı. Yeni sezon tanıtım videosuyla dikkatleri üzerine çeken Kanal D, iddialı tanıtım videosuyla rakiplerine adeta göz dağı verdi.

KANAL D’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ GİBİ TANITIM

Kanal; Sibel Can, Engin Akyürek, Kenan İmirzalıoğlu, Birca Akalay, İbrahim Çelikkol, Elçin Sangu ile gövde gösterisi yaptı. Yeni sezonda Kanal D ekranında olacak olan ünlüler tanıtımda hep bir ağızdan “Yıldızların Altında” adlı şarkıya eşlik ettiler.

YENİ BİR İKİLİ DOĞUYOR: ELÇİN SANGU VE ENGİN AKYÜREK

Kuşkusuz Kanal D’nin tanıtımında göz dolduran isimlerden ikisi Elçin Sangu ve de Engin Akyürek idi. İkiliyi bir araya getirecek olan dizinin reyting sorunu yaşamayacağı konuşuluyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU YENİ SEZONDA KANAL D’DE 

Kanal D’nin yeni sezondaki en önemli kozlarından birisi de Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alacağı dizi olacak. Ekranda istikrarlı projelerin adamı olarak yer eden Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Fatih Kanal D’nin güvendiği projelerin başında geliyor.

Yeni sezon videosunda boy gösteren Kenan İmirzalioğlu’nun yeni Sezonda Fatih dizisi ile Kanal D ekranlarında olacağı kesinleşmiş oldu.

AHMET HAKAN’IN GARİP HALLERİ

Ahmet Hakan’ın garip halleri de videoda dikkat çeken başka bir detaydı. Sosyal medyada Ahmet Hakan’ın tanıtımdaki verdiği pozu oldukça yorum aldı.

İşte Kanal D’nin ses getiren yeni sezon tanıtım videosu:

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Özlem 31 Ağustos 2017

Kanal D reklamı çok güzeldi. Özellikle Kenan İmirzalioğlu harika bir bakış atmış ve filme renk vermiş, merakla bekliyorum onun dizisini.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]