Kanal 7’nin mütevazı bütçeli Elif dizisi değme yapımlara taş çıkarıyor

Kanal ‘de yayınlanan günlük dizi Elif’in başarısı parmak ısırtıyor. Sevilen günlük dizi, yayınlandığı akşam saatinde rakibi olan büyük yapımları geride bırakmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.Tam üç sezondur Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenmeye devam eden  Elif, mütevazı bütçesiyle yayınlandığı zaman diliminde yer alan diğer büyük yapımları geride bırakarak önemli bir başarıya imza atıyor.

Yapımında büyük paralar harcanan ve çok büyük umutlarla ekrana taşınan birçok diziyi reyting listelerinde geride kalırken, Elif mütevazı bütçesiyle listelerin üst sıralarına tırmandı.

Elif isimli küçük bir kızın zorluklarla dolu yaşamından yola çıkılarak hazırlanan dizi, heyecan dolu içeriğiyle izleyicilerini hafta içi her gün ekrana kilitliyor. Elif karakterini canlandıran İsabella Damla Güvenilir, bir ezberi bozarak adından söz edilir olmak için büyük ücretlere gerek kalmadığını ispatladı. Elif dizisinin genç oyuncuları, yurt içi ve yurt dışında sayısı milyonları bulan geniş hayran kitlelerine ulaştı. Küçük yıldız İsabella Damla Güvenilir ve ekip arkadaşları dizi yayında olduğu sürece daha birçok kitleyi peşinden sürükleyeceğe benziyor.

ELİF DİZİSİNİ KONUSU

Yıllar sonra kavuşan Kenan ve Melek’in evlenmeye karar vermesinden sonra düğün günü yaşananlar, her şeyi alt üst eder. Kenan ile Melek’in düğünlerinde, Arzu’nun düğünü engellemek için çıkardığı yangın sonucu Kenan ve Tuğçe yaşamını yitirir. Bunun üzerine Emiroğlu çiftliğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Derinden sarsılan aile yaşadıkları büyük kayıpla bambaşka bir yol haritası çizecektir.

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de Kanal 7’de ekrana geliyor.

ELİF DİZİSİ KÜNYE

YÖNETMENLER

Mahmut Kaptan

Betül Durmuş


GÖRÜNTÜ YÖNETMENLERİ

Mukadder Kızılca

Vedat Dikmetaş


YARDIMCI YÖNETMEN 

Atıl Akbel


SANAT YÖNETMENİ

Ozan Turan


KOSTÜM SORUMLUSU

Volkan Cefakar


CAST DİREKTÖRÜ

Öznur Kula


KURGU

Murat Bör


MÜZİK

Korhan Nart


UYGULAYICI YAPIMCI

Önder Öngüç


SENARYO

Rüya İstanbul


YAPIM

Green Yapım

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]