KANAL 7’DEN EĞLENCELİ BİR YARIŞMA GELİYOR: BİZİM TURİST

Kanal 7 ekranlarında farklı bir yarışma programı başlıyor; Bizim Turist… Bizim Turist, Türkiye’nin yabancı misafirleri ve misafirperver Türk ailelerinin işbirliğiyle ekrana gelecek. Her hafta üç turist, üç ailenin yanında yemek yapmayı, türkü söylemeyi, ‘bizim’ gibi yaşamayı öğrenecek.

“Turistlere Türk gibi yaşamayı öğretmek mümkün mü?” sorusunun cevabı ekranların yeni yarışma programı Bizim Turist’te olacak.

Her hafta üç yeni yarışmacı, üç yeni aile… Kahkaha, gerilim, neşe, eğlence ve hüznün bir arada olacağını vaadeden yarışma programı Bizim Turist, öğle kuşağını renklendirmeyi amaçlıyor.

Turistler evlerine misafir oldukları ailelerle birlikte alışverişe çıkacak, yemek yapacak, sofra kuracak, temizliğe yardım edecek hatta türkü söyleyecek. Bir hafta boyunca birbirlerine misafir olacak aileler, turistler hakkında değerlendirmelerde bulunacak.

Bir hafta boyunca Türk örf ve adetlerini öğrenmeye çalışan turistler haftanın son günü maharetlerini tüm yarışmacılar önünde sergiledikten sonra oylamaya katılacak. Türk mutfağı yemeklerini en iyi yapan, öğrendiği türküyü en iyi söyleyen turist ve ev sahibi, büyük ödülün sahibi olacak. Birinci seçilen turist büyük ödülün sahibi olurken evinde kaldığı aileye de sürpriz hediyeler kazandıracak.

Bizim Turist 3 Şubat’tan itibaren hafta içi her gün 14:30’da Kanal 7 ekranlarında olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]