KADINLARIN GÖZDE DİZİSİ: AŞKIN BEDELİ

Star’da hafta içi hergün yayınlanan Aşkın Bedeli dizisinde heyecan fırtınası artarak devam ediyor. Olaylar tam çözüme ulaşacak derken yaşanan yeni gelişmeler herşeyin yeniden başlamasına neden oluyor.

Özellikle kadın izleyicilerin ilgiyle izledikleri dizide her bölüm kendi içinde oldukça heyecanlı bir biçimde seyerdiyor.

Zengin bir ailenin fertleri içindeki karmaşık ilişkilerin anlatıldığı dizide her karakterin kendi hesabına tavır içine girmeleriyle iyice içinde çıkılmaz olayların yaşandığı dizi izleyicisini mutlu ediyor.

Aşkın Bedeli hergün saat 12:30’da Star’da ekrana geliyor.

askın_bedeli_2

Dizideki son gelişmeler ise şöyle:

Ender ve Veda, Betül’le büyük bir kavga ederler. Tam o sırada eve gelen Mümtaz olanları öğrense de Betül’ün arkasında durur. Poyraz ise Betül’ü evden göndermek gerektiğini düşünmektedir. Yaşananlardan sağ sağlim çıkmayı başaran Betül, Dicle’yi ikna ederek kendisiyle işbirliği yapmasını sağlamaya çalışmaktadır. Bunun için Dicle’ye hediye alan Betül, parasının tamamını bankadan çeker. Fakat en son olanlardan sonra Betül, ihtiyatlı davranması gerektiğini fark etmiştir.

Özge ile birlikte Veda’nın evine gelen Cem, Ender’le giderek yakınlaşmaktadır. Özge bir yandan Cem’i, Ender’e gerçekleri anlatması için ikna etmeye çalışırken; bir yandan da Alper’i Zeynep takıntısından kurtarmaya çalışmaktadır. Özge ve Alper şiddetli bir tartışma içindeyken gelen Cem, Zeynep’le ilgili her şeyi öğrenmek üzeredir.

Akrep Bilal elinden kaçırdığı Taner’e ulaşmak için Selen’i kullanır. Selen, Canan üzerinden Taner’e ulaşır ve bir buluşma ayarlar. Taner Selen’e, Akrep Bilal de Taner’e tuzak hazırlamaktadır. Günün sonunda Taner yakalanacak gibi görünmektedir.

askın_bedeli_1

Poyraz’a kendisini yeterince anlatamadığını düşünen Zeynep, artık bu durumu kabullenmiştir. Uğur’u görmek için Haznedar eve gelen Zeynep’i engellemeye çalışan Poyraz, istemeden de olsa Zeynep’in merdivenlerden düşmesine sebep olur. Ağır kanamayla hastaneye kaldırılan Zeynep bebeğinin hayatı için gerekirse kendi hayatını feda etmeye kararlıdır. Zeynep ve Poyraz’ı zor dakikalar beklemektedir.

Künye:

Oyuncular:  Zeynep Aydemir (Selen Arıkan), Deniz Bolışık ( Sedef Kılıç Haznedar), Arda Öziri ( Poyraz Haznedar), Mert Yavuzcan (Taner Odabaş), Kevork Türker (Mümtaz Haznedar), Yeşim Alıç ( Betül Haznedar), Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar), Fahri Öztezcan ( Dr. Alper Karadeniz), Zafer Demircan ( Gülten Kılıç) Burcu Cavrar ( Özge Tuğlacı), Orkun Öngel (Aras Haznedar),  Serap Önder ( Hayriye Yılmaz), Erhan Mirahmetoğlu ( Ferhat Yılmaz), Zinnure Türe (Canan Solak)

askın_bedeli_3
Yapım             :           Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı         :           Nilgün Sağyaşar
Müzik             :           Uğur Akyürek – Ersin Bişgen
Senaryo         :           Ali Alpgezmen – Aysun Erdoğan – Murat Can Türe
Yönetmen     :           Canan Evcimen – Atilla Cengiz

 

 

 

 

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Nuray 23:49

selene bayiliyorum çok güzel bir kadin

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]