Kaderimin Yazıldığı Gün’ün sezon finalinde neler olacak?

Star TV’nin bu sezon ilgiyle izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün, sezon finaliyle ekrana gelecek. Sevilen dizi, 16 Haziran Salı akşamı saat 20:30’da yayınlanacak  34. bölümüyle sezon finali yapacak.

Peki Kaderimin Yazıldığı Gün’ün sezon finalinde neler yaşanacak?

İşte dizinin sezon finalinden detaylar:
ELİF VE KAHRAMAN’IN BÜYÜK BULUŞMASI.

Elif Maksut’la evlenmiş, ama hala oğluna kavuşamamıştır. Maksut’a bir hafta verir; Maksut bir adım atmadığı taktirde, Elif Yörükhanların karşısına çıkacaktır.

Kahraman ise tanımadığı ortaklarla imzayı atmış, huzursuzdur. Yakup’u sıkıştırmaya başlar, gizemli ortakla er ya da geç tanışacaktır.

Elif her zamanki gibi konağı gözlemekte, bir an oğlunu görme heyecanıyla yanıp tutuşmaktadır. Toprak hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Elif peşlerinden gider ama oğlunu göremez; imdadına yine Maksut yetişecektir.
Kahraman ve çocuklarla mutlu bir hayat süren Defne, Elif’i gördüğünden şüphelenir ve peşine düşer. Elif ve Defne’nin yüz yüze gelmesi an meselesidir.

Elif oğlunun hasretine dayanamaz, annesinin konağa gitmesini ister. Sultan konaktan neredeyse kovulur.. Ama Ziya buna müsaade etmez. Sultan Elif’in yerine de Toprak’la hasret giderir.

Elif’in hayatta olduğunu öğrenen Kıymet ise Sultanlara gidip hesap sorar. Elif’in Maksut’la evlendiğini duyduğunda şoke olur… Kıymet için bu iyi bir haberken, Defne korku içindedir. Hayalini kurduğu mutluluk başlamadan bitmek üzeredir.

Elif’in artık takati kalmamış, Maksut da onun üzülmesine dayanamamaktadır. Elif’i Toprak’ın sünnet düğününe götürmeye karar verir… Elif sonunda Yörükhanları karşısına çıkacaktır. Kahraman ise hayatının şokunu yaşamak üzeredir.

Büyük buluşma sonunda gerçek olur!

 

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler gibi deneyimli oyuncuların da yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk oturuyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]