Kaderimin Yazıldı Gün’de elim kaza

Kaderimin Yazıldığı Gün bu akşam 30. bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin 19 Mayıs Salı(bugün) saat 20:30’da yayınlanacak yeni bölümüne elim bir kaza damga vuracak. 03 Turkey Medya’nın yapımcılığında çekilen Kaderimin Yazıldığı Gün’ün yönetmenliğini Sadullah Şentürk yapıyor.

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler gibi deneyimli oyuncuların da yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacak. İşte 30. bölümde yer alacak bazı detaylar:

ELİM BİR KAZA…
KAHRAMAN VE ELİF’İN BİRBİRİNDEN AYRILAN ELLERİ…
Kader, talihsiz bir kaza ile birbirinden ayırdığı Kahraman ve Elif’in ellerinin yeniden kavuşmasına izin verecek mi?
İbrahim’le buluşmaya giden Elif, ne yazık ki geride Kahraman’ı ve bebeğini bırakarak bir bilinmeyene sürüklenmiştir. Kahraman’ın yüreğine bir ateş daha düşmüştür: Elif yoktur.

Arama kurtarma çalışmaları devam ederken, İbrahim ve Defne zaferlerinin tadını çıkarmaktadırlar. Defne fırsatı değerlendirir ve resmen Konak’a yerleşir. İbrahim ise kısa sürecek intikam zaferiyle mutludur.

Bu sırada yeni evine taşınan Maksut’un davranışları Veysel’in dikkatini çeker ve onun neyin peşinde olduğunu öğrenmeye kararlıdır.

Sultan, kızının emaneti Toprak’ı Yörükhanlar’a bırakmamaya yeminlidir. Kıymet’le aralarında kıyasıya bir savaş başlar.

Kahraman herkesin aksine Elif’in ölmediğine inanmaktadır. Maksut’un evini bulur, yakasına yapışır ama Maksut Elif’ten haberi olmadığını söyler. Oysa gerçek bambaşkadır. Elif’in kaybolmasının ardındaki gerçek Maksut’un iki dudağı arasındadır.

Zaman geçer, Elif hala yoktur. Ziya ve Kıymet Kahraman’ı Elif’in öldüğüne ikna etmeye çalışırlar. Mevlidi okunur. Ne var ki Kahraman hala karısının bir yerlerde nefes aldığına inanmaktadır. Bu sırada bir mucize gerçekleşmek üzeredir…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]