Kaçın Kurası dizi müziği yeniden hit oldu, Sezen Aksu dinle…

Rengarenk dizisi geçen hafta 7. bölümü ile sona erdi. Artık o Kaçın Kurası ismi ile ekran yolculuğuna devam edecek. Kaçın Kurası dizisi fragmanlarda dönen müziği ile de gündemde. Sezen Aksu’nun yıllar önce seslendirdiği Kaçın Kurası şarkısı dizi ile yeniden dinleme listelerine girmeye başladı. Yeni nesil de Sezen Aksu’nun bu eğlenceli şarkısını dizi sayesinde tanıma şansı yakalıyor. Kaçın kurası müziğini dinlemek için haberimizdeki linke tıklamanız yeterli. Sezen Aksu Kaçın Kurası yine bir numara!

Kaçın Kurası ne zaman başlıyor, Kaçın Kurası ilk bölüm fragman ve özeti haberimizde. Kaçın Kurası hikayesi nasıl başlayacak, İzmir’de yaşadığı hüznün ardından Renk, yeni yolculuğunda aşkı bulacak mı? Seyirci yeni diziyi yeni adı ve yeni başrol oyuncusu ile kabul edecek mi?

KAÇIN KURASI DİNLE

Kaçın Kurası 1. Bölüm fragmanının sloganı “Benimle susar mısın biraz?” oldu. Hikaye ilk bölümde şöyle başlıyor: “Renk, 6 ay önce kalbini İzmir’de defnetmiş, kendi yasını tutuyordur. Bu yası gölgeleyecek makyajı ise yükselen iş grafiği ve elbette başarısıdır. Aylardan beri kalbi kırgın, gönlü yorgun Renk kendini işine vermenin suyunu çıkarmış, iş dışında hiçbir şeye dönüp bakmaz olmuş, duygusal benliği içine kaçmış, bir çeşit organik robota dönüşmüştür…”

Dizinin değişeni sadece adı ve başrol oyuncusu değil; dizinin senaristi de değişti. Dizi ekibine; Serhat Teoman, Köksal Engür, Eylem Tanrıver, Burak Tamdoğan, Abidin Yerebakan, Atilla Türkyılmaz ve Burcu Altın Akdoğan katıldı.

Senaryo gereği diziden ayrılan Kaan Taşaner’in yerine Serhat Teoman geldi. Serhat Teoman son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde oynamış ve Sinan adlı karakteri canlandırmıştı.

Rengarenk yeni kadrosu, yeni hikayeleri ile heyecanla bekleniyor. Kaçın Kurası sevgi, aşk, tutku ve heyecan dolu yeni bölümüyle 23 Eylül Cuma akşamı atv ekranına ilk kez gelecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]