Kaçak’ın finalinde neler olacak?

ATV’in finali yılan hikayesine dönen dizisi Kaçak nihayet final yapıyor. Türkiye Kupası maçlarından dolayı üç haftadır finali yayınlanamayan Kaçak dizisi 3 Şubat Salı(bugün) günü final yapacak. Haber, kanalın resmi web sitesinden duyuruldu.

Peki, 52. bölümde final yapacak olan Kaçak’ın son bölümünde neler yaşanacak?İşte o sorunun cevabı:

Finalin konusu:

Dadaylı hayatında ilk defa gerçek bir ilişki yaşama şansı yakalamışken karşılaşacağı sürprizle nasıl başa çıkacak? Tanışacağı kız onun hayatını nasıl değiştirecek?

Burak, hayatına yön vermeye çalışırken yapacağı hatayla ablası Merve ve Serhat’ın evliliğini etkileyecek.

Tülay gün geçtikçe Cemile’nin onu zehirlediği Bonzai’nin etkisine girmeye başlar, aklını kaybetmek üzeredir. Ertan sonunda durumu anlayıp sattığı zehrin insanlara neler yapabileceğini hayatı boyunca âşık olduğu tek kızda görmek zorunda kalır. İşin ucunda Cemile olduğunu öğrenen Ertan, onun için nasıl bir son hazırlayacak?

Ertan, Tülay’ın durumundan o kadar etkilenecektir ki yıllardır savaştığı Serhat ve ekibine ummadıkları bir fırsat sunacaktır. Serhat ve ekibini bekleyen son görevde kimlerin canı yanacak?

Mutluluğa yeni kavuşan Merve, Serhat’ın olmadığı bir hayata mı adım atmak zorunda kalacak? Yıllardır kendi adaletlerini ortaya koyan Serhat ve ekibi son görevde başarılı olabilecekler mi?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]