Justin Bieber ve Selena Gomez birbirlerini sosyal medyadan rezil etti

22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, iki kadın arasında kalınca çareyi sosyal medyada kaybolmakta buldu. Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez’le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kaldı. Bundan dolayı zor durumlar yaşayan ünlü popçu çözümü Instagram hesabını silmekte buldu. Bu durumdan en çok etkilenenler ise Bieber’ın sosyal medya hesabında 77.8 milyon takipçisi oldu.

BIEBER’IN 77.8 MİLYON TAKİPÇİSİ VARDI
22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez’le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram’dan adeta kaçtı. Kendisini takip eden hayranları ise bu duruma oldukça şaşırırlarken  77.8 milyona ulaşan takipçileri genç popçunun sosyal medyada ne zaman ortaya çıkacağını merakla bekliyor.

Bieber’ın, yeni sevgilisi Sofia Richie ile olan fotoğraflarına eski sevgilisi Selena Gomez’in hayranları binlerce yorum yazınca olanlar oldu. Justin bu yorumlara tepki gösterdi. Bunun üzerine Selena Gomez de tartışmaya girince tartışma işin içinden çıkılmaz bir boyuta vardı.

“BU KADAR KÖTÜ OLAMAZSINIZ!”

Justin Bieber fotoğrafını şu sözlerle paylaştı: “Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı korumaya alacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız.”

Selena Gomez ise Bieber’a şu cevabı verdi: Eğer “nefretle” başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.”

Bu kez Justin Bieber’dan Selena’ya gelen  cevap ise biraz ağırdı: “Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Sevgilerimle…”

Hızını alamayan Justin devamla: “Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! ‘Belieber’ları seviyorum.”

SELENA GOMEZ GERİ ADIM ATMADI

Ardından Selena Gomez, kendi hesabından hayranlarıyla çekilmiş fotoğraflarını koydu va altına  “Bütün hayatım onlar. Benim için en değerlilersiniz. Her gün yaptığım şeyden mutlu olmamı sağladığınız için teşekkür ederim” diye yazdı. Ancak bununla yetinmeyen Selena Gomez, ‘Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle’ paylaşımını yaptı.

SELENA GOMEZ’E “BENİ ALDATTIN” İMASI
Ardından hemen ardından Bieber da bunun üzerine ‘Ben aldattım… Oh, seni ve Zayn’ı unuttum!’ yazarak Gomez’in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik’le aldattığını ima etti.Tüm bu karmaşa sonunda Justin Bieber Instagram hesabını tamamen silmesi dikkatlerden kaçmadı.
Hatırlanacağı gibi Justin Beieber, yeni kız arkadaşının zorlaması yüzünden birkaç ay önceki sevgilisi Hailey Baldwin’le sosyal medya takipleşmesini bırakmış, Hailey bunun üzerine ‘Beni bu karmaşaya sokmayın’ yazarak görüş bildirmişti.
ABD’li pop şarkıcısı Selena Gomez, geçen hafta Justin Bieber’la birlikteliğinin kendisini ve şarkıcılığını gölgede bıraktığını itiraf etmiş haber medyada geniş yer bulmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]