Yerli Dizi

Jet Sosyete’den kimler gitti, kimler geldi?

Gülse Birsel’in yazıp Hakan Algül’ün yönetmenliğini yaptığı Jet Sosyete dizisi 11 Ekim itibariyle Puhu TV’de 3. sezonuyla yayınlanmaya başlayacak. Diziden giden oyuncular olduğu gibi oyuncu kadrosunda yeni dahil olan oyuncular da var. Peki Jet Sosyete’den kimler gitti ve de kadroya hangi oyuncular dahil oldu? İşte detaylar..

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizinin ilk iki sezonunda boşrollerinden olan Çağlar Çorumlu, Bartu Küçükçağlayan ve Aslı Bekiroğlu’nun diziden ayrılmasını ardından olan Jet Sosyete dizisine Mahir İpek ile Özkan Uğur katılmıştı.

İki isimle birlikte Jet Sosyete dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor.

Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin.

Dizinin yayınlanan son fragmanı oldukça ses getirdi. Fragmana göre Gizem Özpamuk, Şeyma Subaşı’ya özenmiş. Gizem yazar oluyor ve ‘Basit Gizem’ ismiyle bir kitap çıkarıyor. Gizem’in “Herkesin seni ezmesine izin veremezsin çünkü avokado değilsin” şeklindeki göndermesi ise akıllara Şeyma Subaşı’yı getirdi.

İşte dikkat çeken o fragman:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı