Jennifer Lopez, Rihanna’nın sevgilisini mi çaldı?

Jennifer Lopez’en aşk ilanı bombası! Jennifer Lopez sevgilisi ile sarmaş dolaş fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Bu fotoğrafı “Bir aşk ilanı” şeklinde yorumlayan kullanıcılar, Lopez’i hala eski eşi Marc Anthony’e dönecek sanıyorlardı. Peki Lopez’in son aşkı, Rihanna’nın eski sevgilisi mi? Jennifer Lopez’in son aşkı kim?

Kısa bir zaman dilimi öncesinde Casper Smart ile yollarını ayıran ancak geçtiğimiz günlerde düzenlenen Latin Grammy töreninde de eski eşi Marc Anthony ile birlikte samimi bir şekilde ortaya çıkan ve “Acaba yeniden mi başlıyorlar?” iddialarına sebep olan Lopez herkesi şoke etti ve adeta bombayı patlattı.  47 yaşındaki dünyanın en güzel şarkıcılarından Lopez kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Drake ile sarıldığı bir fotoğrafı sosyal medya hesabından tüm dünyayla paylaştı.

 

Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Latin Grammy töreninde eski eşi Marc Anthony ile samimi şekilde görülen Jennifer Lopez, Drake ile birlikte.

Lopez Rihanna’nın sevgilisini mi çaldı?

Ünlü şarkıcı, 30 yaşındaki Drake ile samimi şekilde çekilen bir pozunu İnstagram’da paylaştı. Kısa bir süre öncesine kadar Drake ile Rihanna’nın yakınlaştığı biliniyordu. Ancak yine kısa bir süre önce Rihanna, Jennifer Lopez’i takip etme listesinden çıkarınca ve bugün bu fotoğraf sosyal medyada yer alınca, Lopez ve Rihanna arasında bir aşk savaşının yaşandığı iddiası da güçlendi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com