İzleyici Güldüy Güldüy Show’da hangi skeçleri izleyecek?

Show TV’nin sevilen eğlence programı Güldüy Güldüy 19 Ağustos Cuma akşamı saat 20:00’de yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Peki izleyici, Güldüy Güldüy’ün yeni bölümünde neler izleyecek, hangi skeçlere gülecekler? Programa hangi sevilen ünlü konuklar katılacak? İşte haberin detayları…

GÜLDÜY GÜLDÜY’ÜN YENİ BÖLÜMÜNDE ŞENLİK VAR

Sempatikleri ve yetenekleriyle kısa zamanda herkesin gönlünde taht kuran Güldüy Güldüy Show Çocuk yeni bölümüyle seyirciyi yine ekrana kilitleyecek. Sunucu koltuğunda Ezo Sunal’ın oturduğu Güldüy Güldüy Show Çocuk’un bu haftaki konukları Soner Arıca ve Kuzey, Dünya Latin dansları kupası ikincisi Batuhan-Şevval Sude Dere, Ebru Ayarcı çocuk ritim atölyesi ve Güldür Güldür Show’dan Burak Topaloğlu!

Birbirinden başarılı konukları, kahkaha dolu skeçleriyle Güldüy Güldüy Show Çocuk yine dopdolu bir programla ekranda! Türk pop müziğinin başarılı sanatçısı Soner Arıca ve minik sanatçı Kuzey Köker beraber seslendirdikleri “Neler oluyor hayatta” şarkısı ile Güldüy Güldüy seyircisini mest edecek. Güldüy Güldüy Show’un bir diğer konuğu ise Burak Topaloğlu oldu. Burak Topaloğlu Güldür Güldür Show’da canlandırdığı saf Bahadır karakteriyle skece müdahil olacak ve herkesi kahkahaya boğacak. Güldüy Güldüy Show’un bir diğer yetenekli konukları ise Miami’de düzenlenen Dünya Latin dans kupasında çocuk kategorisinde ikinci olan Batuhan-Şevval Sude Dere. İkizler ödüllü tango gösterisi ile izleyenleri kendilerine hayran bırakacak.

Güldüy Güldüy Show Çocuk (2)

Bilal ve saf kuzusu Bahadır bu defa Olimpos’ta Zeus’un karşısına çıkıyor.. Babasına ilaç verip onu Zeus’un huzuruna getiren Bahadır, babasını Afrodit’i istemeye ikna edebilecek mi? Afrodit’in yarı insan yarı at abisi Fikri ve eski nişanlısı Herkül bu isteme karşısında ne tepki verecek? Sahneye gelen orjinal Bahadır ile karşılaşan Zeus, Bahadırları birbirinden ayırabilecek mi?

Bir günlüğüne okulu kırıp evde kalmaya çalışan Hüseyin’i nasıl bi macera bekliyor? 6 adımda okulu kırma yöntemleri ne olabilir? Annesi ve arkadaşlarının gününe denk gelen Hüseyin’in başına neler gelecek?

Güldüy Güldüy Show Çocuk (3)

Oğullarının kız arkadaşıya tanışacak olan Burcu ve Hüseyin çiftini bekleyen büyük sürpriz ne? Evlenmek istediği kız olarak eve deniz kızı getiren Fikri, ailesinden nasıl tepkiler görecek? Deniz kızı Dilek’in normal insan olan babası İbrahim ve japon balığı olan annesi Harika’nın evi ziyaret etmesi iki aileyi yakınlaştıracak mı?

Üniversite sınavlarına girecek olan Mustafa’nın sınav öncesi evde son günü nasıl geçiyor? Mustafa’nın ailesi, Mustafa’yı motive etmek için neler yapacak? Mustafa’dan nazar çıkarmak için kurşun döken, dualar eden ailesi Mustafa’nın kolunu nasıl çıkaracak?

Minibüste tanıştığı Dilek’e hislerini söylemeye karar veren İbrahim ve kankası Bahadır başarılı olabilecek mi? Minibüs şoförü Bilal, gençlere yardım edebilecek mi?

Hepsi bu hafta Güldüy Güldüy Show Çocuk’da…

“Güldür Güldür Show”, yeni bölümü ile 19 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

GÜLDÜY GÜLDÜY YENİ BÖLÜM(6.BÖLÜM) FRAGMANI:

YAPIM: BKM

YÖNETMEN: TUĞÇE SOYSOP

OYUNCULAR: BEREN GÖKYILDIZ, BERAT EFE PARLAR, MELİSSA GİZ CENGİZ, CEREN REİS, ALP AKAR, YUSUF BATUHAN KIRAÇ, İHSAN BERK AYDIN, EFE AYDIN, MELİS KARA, ALPEREN EFE ESMER, ESAT POLAT GÜLER, BERKE MUTLU, DEFNE ERŞEN, GÜLSE GÖÇER, MERT ERDOĞDU, SARP DORUK KAYAN, NEHİR GÖKDEMİR, KADİR TOPRAK KARAMAN,DORA DALGIÇ, İKRA KÜLAHLIOĞLU, İLKNUR KÜLAHLIOĞLU, EDA DÖĞER, ZEYNEP ÇELİK

MÜZİK: RAMİZ BAYRAKTAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]