İzdivaç’ta şok, Gelin adayı Hanife’ye damat adayından ağır laf!

İzdivaç programlarına katılıp adeta bir fenomen gelin adayı olan Hanife son damat adayından tokat gibi sözler işitince buza kesti. Damat adayı Yılmaz Bey canlı yayında gelin Hanife’ye öyle sözler söyledi ki; başta Zuhal Topal olmak üzere herkes şoke oldu. Damat adayı Yılmaz Bey ne demek istedi, izleyici neden damat adayına tepki gösterdi?

Geçtiğimiz dönemden beri evlenmek üzere izdivaç programlarına katılan ve adından çokça söz ettiren Hanife isimli gelin adayı, yeni sezona da yine bomba gibi bir giriş yaptı. Kim gelse “Hayır” diyen Hanife bu kez baltayı taşa vurdu. Son talibi Yılmaz Bey, Hanife’ye lafını tokat gibi çakarak programı terk etti. O anlar neler yaşandı, ekran başındakilerin tepkisi ne oldu, Hanife neden böyle bir tepki ile karşılaştı ayrıntılar videomuzda.

Gelin adayı Hanife ile evlenmek niyeti ile Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu “Zuhal Topal’la” adlı evlilik (izdivaç) programına katılan Yılmaz Bey, gelin adayı Hanife’nin kendisine olumsuz cevap vermesini tepkiyle karşıladı. Hanife’nin “Çok teşekkür ederim.” diyerek talibini reddetmesi üzerine  Yılmaz Bey,”Bakışlarından belli zaten.” deyince stüdyoda buz gibi bir hava esti.

Ekran başındakiler ise sosyal medyadan, Yılmaz Bey gibi birinin neden beklentileri yüksek olan Hanife’nin karşısına çıkarıldığını anlamadıklarını belirten tepki yorumlarında bulundular.

Yılmaz Bey Hanife’nin ret cevabına nasıl karşılık verdi?

“Sıkıntı yok. Ben de yerime gideyim. Çok şükür. Nereden çıkılıyorsa gideyim”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]