Televizyon

İZDİVAÇ PROGRAMLARINI MUMLA ARAR MIYIZ?

kanald-sebeke

Ali Eyüboğlu’nun öngörüsü inşallah tutmaz. Eğer tutarsa izdivaç programlarını mumla arayacağız demektir. Ali Eyüboğlu, Cadde’deki köşesinde yeni furya kamera şakası eksenli Tv projelerini masaya yatırdı..

Ali Eyüboğlu’nun yazısı;

EVLİLİK PROGRAMLARINI MUMLA ARATACAKLAR

İnsanların evlilik programlarında kameralar karşısında olduklarını bile bile yaptıkları ve söyledikleri karşısında dehşete düşenler, ‘Annemler Seni Çok Sevecek’ ile ‘Şebeke’de olup biteni seyrettikten sonra şok yaşayacak ve “Gerçek olamaz bunlar?” diyecektir

‘Yaza bu şakalar damga vuracak’ diye yazdığımda ne atv’nin ‘Annemler Seni Çok Sevecek’ programını ne de Kanal D’nin ‘Şebeke’siniizlemiştim.

Kamera şakası odaklı iki yarışma hakkında aldığım bilgiler ışığında kaleme almıştım o yazıyı.

Bu satırları yazdığımda da henüz hiçbiri ekrana gelmemişti.
İki programın ilk bölümlerini izledikten sonra da aynı kanaatteyim.
İnsanların evlilik programlarında kameralar karşısında olduklarını bile bile yaptıkları ve söyledikleri karşısında dehşete düşenler, ‘Annemler Seni Çok Sevecek’ ile ‘Şebeke’de olup biteni seyrettikten sonra şok yaşayacak ve “Gerçek olamaz bunlar?” diyecektir.

Neden mi?

Çünkü, insanların normal olarak birkaç dakika bile tahammül edemeyecekleri söz ve hareketlere neden katlandıklarına herkes kendince bir yorum getirecektir.
Zira bu şakalarda ailelerin, kızlarına görkemli malikanede oturan ünlü bir erkekle evlensin diye katlandıkları şeyler, sinirleri alınmış olanları bile çileden çıkaracak türden.
Sevgilisinin ailesiyle tanışmaya giderken bir şakaya kurban gideceğini bilmeyen damat adaylarını ekranlardan izleyenler, “Ne hale geldi bu ülke?” diyecektir.
İzninizle izlediğim iki şaka programını elimden geldiğince anlatayım da, kararı siz verin.

ZENGiN DAMAT UĞRUNA NASIL KATLANILIR BUNA?

Atv, cast ajanslarından ailelerine şaka yapacak onlarca kız buldu ve onlarla ailelerine tüyo vermemek adına anlaştı.

‘Annemler Seni Çok Sevecek’i hazırlayanlar sonra; İlhan Mansız’dan Bayhan’a, Aref’ten Taner’e, Metin Yıldız’dan Vatan Şaşmaz’a, Sümer Tilmaç’tan Erol Büyükburç’a, Yüksel Aytuğ’dan Cem Ceminay’a kadar onlarca ünlü ve zengin görünümlü damat adayı buldu.
cast ajanslarından 600 TL’ye bulunan genç kızların her biri, ailesini damat adayıyla tanıştırmak için ‘Kurtlar Vadisi’nin çekildiği Mahmut Şevket Paşa Köyü’ndeki meşhur malikaneye götürdü.

İzlediğim ilk bölümde damat adayı Türkiye’nin Survivor’la tanıdığı Taner’di.

Damat adayı Taner, kendisiyle tanışmaya gelen kızın annesi, babası ve kardeşine öyle şeyler yaptırdı ki, akıl alacak değil hiçbiri.
İster inanın, ister inanmayın o aile, havuzlu, üç katlı ve 22 odalı malikaneye kızlarını gelin verme umuduyla her şeyi sineye çekti.
Atv’nin Program Müdürü Bekir Hazar, “Aileler, kızları böylesine malikanede oturan zengin ve ünlü biriyle evlenecek diye tahammül sınırlarını zorlayan öyle şeylere katlandı ki, anlatamam. Çektiğimiz her şakada ibret verici ayrıntılar var” dedi.

DAMAT ADAYINA İKİ SAATLİK İŞKENCE

Kanal D’nin ilk bölümünü pazar akşamı ekrana getireceği ‘Şebeke’ de benzer bir yarışma.
“Sevgiline sürpriz yapıp, para kazanmak ister misin?” ilanlarıyla buldu, sevgilisini henüz ailesiyle tanıştırmayan oyuncu kızları.
Atv’nin yarışmasında şaka yapılanlar kız tarafı, ‘Şebeke’deyse damat adayları.

Her biri oyuncu olan ‘çakma aile’ öyle şeyler yapıyor ki damat adayına, normalde birkaç dakika sonra çekip gitmeleri gerekirken, gösterdikleri sabır, taş çatlatacak türden.
Yarışmanın yapımcısı Fırat Parlak, “Kız tarafının yaptıklarına iki saat tahammül edemeyip, kaçıp para ödülünü kaybedenler de oldu, ama çoğu süreyi tamamlayıp ödülü aldı” dedi.
Sevgilisinin ailesinde bir tane normal insan olmamasına rağmen bu işkenceye iki saat katlananların yarışma sonunda elde ettiği tek şey var, o da 10 bin TL.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün