İvana Sert’in süt sağma sahnesi çok konuşulacak

İlker Ayrık’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Yapışık Kardeşler’ filmindeki Vahşi Cazibe rolüyle sinemaya “merhaba” diyen Ivana Sert filme ilginç sahneleriyle yer aldı.

Süt Sağma Sahnesi çok konuşulacak
Çekimlerinin bir bölümünün Balıkesir’in Edremit ilçesinde yapılan filmde Ivana Sert bir sahnede inek sağdı.Cesur dekolteleriyle yürek hoplatan Ivana Sert bu sahnesiyle uzun süre konuşulacağa benziyor. Çekimin ardından köylü kadınlarla sohbet eden Sert, film setinde keyifli anlar yaşadığını söyledi.

Yapışık Kardeşler İvana Sert’in ilk sinema deneyimi olduğu gibi başarılı oyuncu İlker Ayrık’ın da sinemada yönetmenlik yaptığı ilk film olma özelliğini taşıyor.Ayrık, aynı zamanda filmin başrol oyuncusu.

Filmde İlker Ayrık’ın yanı sıra Hakan Bulut, Müjdat Gezen, Suat Sungur, Fırat Tanış, Erdal Tosun, Suzan Kardeş gibi isimler de yer alıyor.

Filmin konusu:

Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden çok önemli bir farkları vardır. Kendilerinin doğuştan yapışık ikizler olmaları, bu yaşa kadar da ister istemez beraber yaşamak zorunda kalmalarına sebep olmuştur. Küçük bir köyde sürdürdükleri sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler. Fakat ne yazık ki evlilik yaşları çoktan gelmesine rağmen, kendilerine uygun ‘hayırlı’ bir kısmet bulamamışlardır. Hal böyle olunca da büyük şehrin, İstanbul’un yolunu tutarlar…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]