İvana Sert Beyaz Show’a Türkçesiyle damga vurdu

Beyaz Show’un bu haftaki konukları Yılmaz Vural, İvana Sert ve Selami Şahin’di…Selami Şahin, gençliğinde de müziğe aşık biri olduğunu ve notaları kendi kendine öğrendiğini söyledi. Dünyaya yeniden gelseydim yine yorumcu söz yazarı ve besteci olurdum dedi.

Bunun üzerine Beyaz, Yılmaz Vural’a “Dünyaya bir daha gelsen teknik direktör olur muydun?” sorusunu sorunca şuan bir takım çalıştırmayan Yılmaz Vural bu soruyu gülerek geçiştirdi. Bunun üzerine stüdyoda bulunan genç seyirci de kahkahalarla Yılmaz Vural’a güldüler.

YILMAZ VURAL’DAN CANLI PERFORMANS

Yılmaz Vural’ın “gözler kalbin aynasıdır” adlı şarkıyı canlı söylerken performansı göz doldurdu. Beyaz stüdyodaki izleyiciye “Yılmaz Hoca’yı en çok hangi takımın başında görmek isterdiniz?” şeklindeki sorusuna stüdyodan “Fenerbahçe” cevabı geldi.

Yılmaz Vural, Beyaz Show’a adeta damga vurdu.

Yılmaz Hoca’nın özelliğini biliyor musun sorusuna hayır diyen İvana’ya Yılmaz Vural, “İvana bu ülkede yaşıyor ama kimseyi tanımıyor. Sadece Nur Yerlitaş’ı tanıyor” sözlerine herkes kahkahalarla güldü.

Oldukça renkli sohbetlerin yaşandığı Beyaz Show’da konuklar ilginç açıklamalarıyla programa renk kattılar. Öyle ki sohbet sık sık kahkahalarla kesildi.

SELAMİ ŞAHİN SEVİLEN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

Beyaz Show’un sanatçı konuğu Selami Şahin, birbirinden güzel sevilen şarkılarını canlı olarak yorumlarken. Hem stüdyodaki seyirciden hem de ekranları başımdaki izleyiciden tam not aldı.

İVANA SERT VİDEOSU KIRDI GEÇİRDİ

İvana Sert’in konuşma tarzı Beyaz Show’a konu oldu. Beyaz Show ekibi İvana Sert için ilginç bir videoya imza attı. İvana Sert’in İşte Benim Stilim’deki ilginç diyaloglarından oluşan videoyu beğenen İvana Sert, kendi üslubuyla “ba-yıl-dım!” dedi. İvana Sert ekrandan kullandığı klişeleşmiş ifadelerini kullanarak esprili anlar yaşanmasına neden oldu

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]