İtalyan basınına göre yeni sezonda Caner Erkin Seri A’da

Fenerbahçe’de sürpriz gelişme… İtalyan basını İnter takımının Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Caner Erkin’le anlaştığını yazdı.

İtalya Serie A’nın en önemli birkaç kulübünden birisi olan Inter’in Caner Erkin ile anlaştığı hatta Erkin’in ön sözleşmeyi imzaladığı iddia edildi.

Başarılı savunma oyuncusu Caner Erkin’in Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda biteceği haber veriliyor.  Ayrıca Caner Erkin’in henüz Fenerbahçe ile masaya oturmadığı da gelen bilgiler arasında.

ÇİZME BAININA GÖRE INTER CANER İLE ANLAŞTI

Yeni sezonda güçlü ve alternatifli bir kadro kurmak isteyen Inter’in, Caner Erkin ile anlaşmaya vardığı haberini İtalyanların ünlü spor gazetesi  Corriere dello Sport verdi. Gazeteye göre Inter Sportif Direktörü Piero Ausilio, Caner Erkin ile transfer görüşmesi yaptı. Görüşme başarılı geçti ve taraflar yeni sezon sonu için el sıkıştı.

Bir dönem Galatasaray’da çalışan halen Inter’in teknik direktörlüğünü yapan Roberto Mancini ve kurmaylarının da transfere onay verdiği haber veriliyor.

BAŞARILI SAVUNMACI CANER ERKİN INTER’DEN NE KADAR ÜCRET ALACAK?

Caner Erkin’in Inter ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağı bildirilirken başarılı oyuncunun yıllık 1.8 milyon Euro alacağı ifade ediliyor.

Inter’in Galatasaray’dan kiraladığı Alex Telles’in performansından memnun kalmadığı bu nedenle de rotayı Caner Erkişn’e çevirdiği konuşuluyor

Inter, Alex Telles’i sezon sonuna kadar kiraladığı için satın alma opsiyonu 8 milyon Euro olan Brezilyalı futbolcudan vazgeçmesi nedeniyle bu boşluğu Caner Erkin’le doldurmayı amaçladığı ifade ediliyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]