İşte Yenikapı mitingine katılan ünlüler…

Bugün Yenikapı’da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne ünlü isimler yoğun katılım gösterdi. Tekneyle Yenikapı’ya hareket eden ünlüler halkı selamladı. Tekneyle Yenikapı’ya hareket eden ünlülerden olan İbrahim Tatlıses, “Darbeyi ilk duyduğumda ‘hiçbir şey olmaz’ dedim.” şeklinde açıklamada bulundu.

Yenikapı’da düzenlenen mitinge çok sayıda sanatçı katılım gösterdi. Bu sanatçılar arasında Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, İdo Tatlıses, Ferhat Göçer, Gülben Ergen, Sibel Can, Yavuz Bingöl, Metin Şentürk, Nihat Doğan, Hakan Altun, Reyhan Karaca, Müşerref Akay gibi isimler yer aldı.

2

Sanatçılar Yenikapı’ya gelmeden önce Bebek sahilde buluştu. Burada kendilerini bekleyen tekne ile Yenikapı’ya doğru hareket etti.

yenikapı1

Ertuğrul Özkök, Gülben Ergen, Mustafa Sandal, Işın Karaca, Demet Akbağ, Kenan Doğulu, Gülşen, Alişan, Bengü, Ece Erken, Sibel Can, Serkan Çağrı, Bengü, Berkay, Yonca Evcimik, Nihat Odabaşı,  Yavuz Seçkin ve Hayko Cepkin, Özcan Deniz, Murat yıldırım, Murat Boz, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Hasan Kaçan, Funda Arar, Semih Öztürk, Nilgün Belgün, Hande Yener, Zerrin Özer, Simge, Ece Seçkin  gibi ünlü isimler de mitinge katılım gösterdi.

unluler-yenikapi

Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay ulusoy ve Sinem Kobal…

4

Mehmet Görmez, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Yapımcı Acun Ilıcalı ile çok sayıda iş adamı, sanatçı, siyasetçi ve spor  dünyasının tanınmış isimleri mitinge katılım gösterdi.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Sevgi sevmen 23:49

Allahim sen esirge bu birlikteligimizi bozma kotulerin serrinden sen koru tum dunya duy sesimizi biz buyuz biz TURKUZ hic kimseden korkmayiz

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]