İşte Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun rekor kıran balayı videosu

Oyuncu Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün balayında çektikleri video rekor sayıda tıklandı. Çiftin balayında çektikleri ve sosyal medya hesabından paylaştıkları video, 4 milyon izlenerek rekor kırdı.

Instagram’da 2 milyon takipçiye ulaşan Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu ile balayında çektiği video, eşine az rastlanan bir rekora imza attı. Video şimdiden 4 milyon izlenme sayısına ulaştı. Bunda Atagül’ün yüksek bir takipçi sayısına ulaşmasının da etkisinin olduğu konuşuluyor.

Sosyal medyada da ilgi gören video, 8 Temmuz’da görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren oyuncu çiftin tatil için gittikleri Maldivler’de balayı görüntülerinde oluşuyor.

Instagram’da 2 milyon takipçisi olan Atagül’ün, egzotik adada eşiyle çektiği videolar sosyal medyada büyük ilgi gördü. Atagül’ün 15 gün önce paylaştığı video, 4 milyon izlenme sayısını geçerek birçok klibi ve fragmanı da geride bıraktı.

Instagram’da Neslihan Atagül’ü 2, eşi Kadir Doğulu’yu 1.3 milyon kişi takip ediyor. İkilinin toplam takipçi sayısı 3.3 milyon.

İşte o video:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]