İŞTE KIVANÇ TATLITUĞ VE ENGİN ŞENKAN ARASINDA GERÇEKTE YAŞANANLAR(MEDYABEY-ÖZEL)

Bir süre önce Kurt Seyit ve Şura dizisinin setinde Kıvanç Tatlıtuğ ile tecrübeli oyuncu Engin Şenkan arasındaki tartışmanın detayları ortaya çıktı.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin setinden Medyabey’e gelen haberlere göre oyuncu Engin Şenkan ile yollar tamamen ayrıldı.

Dizinin final bölümü bu duruma göre yeniden revize edilerek Engin Şenkan’lı bölümler senaryodan çıkarıldı. Final bölümünde ve gelecek sezonda Engin Şenkan dizide olmayacak.

Kurt Seyit ve Şura’nın setinde yaşanan ve Kıvanç tatlıtuğ ile Engin Şenkan arasındaki gerginliğin detayları ise şöyle:

Kıvanç Tatlıtuğ’dan kaynaklanan gecikme sürelerinin giderek artmasından dolayı Engin Şenkan’ın rahatsız olduğu biliniyordu. Bardağı taşıran damla ise medyada da konu edilen gün meydana geldi. Yine sette gecikme yaşandığını gören Engin Şenkan, memnuniyetsizliğini ifade ederek kimseye sormadan setten ayrıldı.

Durumu öğrenen Kıvanç Tatlıtuğ, hemen tecrübeli oyuncunun arkasından giderek durumu toparlamaya ve Şenkan’ı sete götürmeye çalıştıysa da Şenkan bir türlü ikna olmadı. Kıvanç Tatlıtuğ’un tüm çabası sonuç vermedi ve Engin Şenkan bir daha dizi setine dönmedi.

Oyuncunun bu tavrından sonra final bölümünde zorunlu olarak revizyona gidildi ve Şenkan’lı sahneler tamamen senaryodan çıkarıldı.

MEDYABEY-ÖZEL

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]