İşte, gazeteci Balçiçek İlter’in beraber olduğu isim…

Habertürk ekranlarının başarılı ismi, ünlü gazeteci Balçiçek İlter ile işadamı Ercan Canmutlu beraber oldukları iddiası doğru çıktı. Bir süredir dedikodu kulislerinde konuşulan birlikteliğin ilk beraber fotoğrafını Ercan Canmutlu Instagram hesabından paylaştı ve Balçiçek İlter için “öbür yarım” diye yazdı…İkisi de eşlerinden bir süre önce ayrılan çiftin medya kulislerinde dolaşan beraberlikleri Instagram’da paylaştıkları fotoğraflar sonucu kanıtlanmış oldu.

Balçiçek İlter’in ilk evliliğinden Lal ve Kuzey isimli 8 yaşında ikizleri, Ercan Canmutlu’nun ise 12 yaşında bir oğlu var…

Çift önceki gece Atasay Kuyumculuk’un sahibi Cihan Kamer’in kızı Simay Kamer ile Prof.Dr.Cihan Uras’ın oğlu Ahmet Uras’ın düğünündeydi.

Ali Koç, Nihat Özdemir, Ahmet Çalık, Mehmet Ali Aydınlar, Demet Akbağ, Emre Belözoğlu, Burcu Güneş gibi isimlerin katıldığı düğünde nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı. Gecede Mustafa Ceceli ve Ebru Gündeş sahne aldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]