İşte Fatih Terim’in Milli Takım’dan sildiği 6 futbolcu

Fatih Terim’in İspanya malubiyeti sonrasında “Bırakanla ve vazgeçenle hiç uzlaşmadım. Gereği neyse yapacağımdan emin olabilirsiniz” diye açıklama yapmasının yankıları sürüyor. Şimdi de Terim’in bazı futbolcuların Milli Takım’dan kesin olarak biletini kestiği isimlerin kimler olduğu konusu gündemde.

Akşam gazetesinin haberinde artık aday kadroya alınmayacak olan isimlerin kim olduğu belli oldu.

Şansal Büyüka, sözkonusu isimlerle ilgili  “Fatih Terim devam ederse bu takımın yarısını 2018 Dünya Kupası kadrosunda almayacak. Al-ma-ya-cak” iddiasında bulundu.

Peş peşe gelen bu açıklamalar sonrasında Terim’in biletini kestiği isimler konusunda tahminler yapılmaya başlandı. Bu konudaki en ciddi iddia ise Akşam gazetesinden geldi. Gazete, Terim’in bir daha milli takıma almayacağı isimleri şöyle sıraladı: Hakan Balta, Gökhan Gönül, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Olcay Şahan ve Volkan Şen.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, EURO 2016’daki İspanya yenilgisinin ardından yaptığı açıklamada, isim vermeden bazı futbolcularını sert bir dille eleştirerek, “Bırakanla ve vazgeçenle hiç uzlaşmadım. Gereği neyse yapacağımdan emin olabilirsiniz” diyerek adeta rest çekmişti.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]