İşte evlilik programlarının yerine gelecek programlar

Özellikle bu sezon büyük tepkiler alan evlilik programları ile ilgili sezon tatiline girerken spekülasyonlar devam ediyor. Evlilik programları kaldırılacak mı, kaldırılmayacak mı? 2017-2018 sezonunda evlilik programları televizyonlarda yayınlanacak mı yoksa yerine başka bir konseptte benzer programlar mı gelecek? Bu konuda başı çeken TRT mi? İşte detaylar…

Fatih Altaylı’nın bugünkü yazısında evlendirme programlarının yayından kaldırılıp yerine barıştırma programlarının getirileceğini iddia edildi. Fatih Altaylı konuyla ilgili olarak  “Televizyon kanalları yeni yayın döneminde yani eylül ayından itiban evlendirme programlarını noktalayıp yerine aynı kadrolarla barıştırma programları yapacaklarmış. Yani kavga eden ayrılan ya ayrılmak üzere olan çiftleri stüdyoya getirip barıştırmaya çalışacaklarmış” diye yazdı.

Yeni konsept TRT’deki “Bir Yastıkta Kocayalım” mı olacak?

Türk televizyonlarındaki evlilik programları yerini boşanan çiftleri barıştırma yarışına bırakacak. Yeni sezonda iddialar doğruysa “Bir Yastıkta Kocayalım” tarzı bolca programı ekranda görebiliriz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]